هافبک جدید چلسی نیامده دیپورت می شود؟

به گزارش “ورزش سه”، در 24 ساعت پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی بود که اخباری در مورد احتمال جدایی سائول نیگز از اتلتیکومادرید و انتقال او به چلسی مطرح شد. این هافبک اسپانیایی خود مدعی شد این انتقال تنها سه دقیقه مانده به پایان پنجره نهایی شده و او در نهایت موفق به حضور قرضی در لیگ برتر و باشگاه چلسی شده است.

 

 

 

سه هفته پیش و بعد از پایانی وقفه ملی بود که توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی تصمیم گرفت از سائول نیگز در ترکیب اصلی تیم خود در مسابقه برابر آستون ویلا استفاده کند و البته به نظر می رسد این تصمیم اصلا منطقی نبوده است. سائول نیگز در این فرصت 45 دقیقه ای نمایش بسیار ضعیفی ارائه داده و در هشت دوئل خود با بازیکنان حریف تنها یک بار پیروز شد و در حملات چلسی اثربخش نبود. او در نهایت به قدری ضعیف کار کرد که در بین نیمه اول تعویض شد و نیمه دوم را از روی نیمکت تماشا کرد.

 

 

 

 

در مجموع سائول 120 دقیقه برای چلسی به میدان رفته و سه بازی متوالی است که توخل از او یک دقیقه هم استفاده نکرده است. چلسی دیروز برابر ساوتهمپتون به برتری 3-1 رسید و سائول بازهم فرصت بازی پیدا نکرد. او برابر زنیت و تاتنهام نیز بازی نکرده بود و تنها در جام اتحادیه بود که به عنوان جانشین روملو لوکاکو به میدان رفت و فرصت بازی پیدا کرد.

در بازی روز گذشته برابر ساوتهمتون که کانته و جورجینیو غایب بودند، به نظر می رسید توخل به سائول اعتماد خواهد کرد ولی میانه زمین این تیم را کوواچیچ و لوفتوس چیک تشکیل می دادند و سائول یک دقیقه هم بازی نکرد. ستاره سابق اتلتیکو زودتر از حد تصورات دیپورت خواهد شد؟

به نظر می رسد انتقال قرضی سائول به چلسی را باید شکست خورده دانست.