بایرن ۱-۲ فرانکفورت؛ ترمز تیم ناگلزمان کشیده شد

به گزارش “ورزش سه”، صدرنشین رقابت های بوندسلیگا یعنی بایرن مونیخ از سری مسابقات هفته هفتم به مصاف فرانکفورت رفت که نهایتا در این مسابقه با نتیجه  2-1 به سود تیم مهمان تمام شد.

 

بازی متعادل آغاز شد و هر دو تیم حملاتی را روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند اما هیچ کدام از آنها نتیجه ای نداشت تا اینکه بایرن مونیخ نهایتا توانست به گل برتری دست پیدا کند.

 

 

 

 

در دقیقه 29 پاس زیبای روبرت لواندوفسکی هافبک  آلمانی‌ بایرن یعنی لئون گورتزکا را در موقعیتی تقریباً تک به تک قرار داد و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق گلزنی کرد تا نتیجه 1-0 شود.

 

خیلی زود فرانکفورت توانست کار را به تساوی بکشاند. روی یک ارسال کرنر مارتین هینترگر با یک ضربه سر تماشایی دروازه مانوئل نویر را باز کرد تا نتیجه 1-1 شود.

 

 

 

 

در حالی که باز به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد فرانکفورت می توانست گل دوم را هم به ثمر برساند اما مانوئل نویر با یک واکنش استثنایی مانع شود تا این دیدار در پایان 45 دقیقه ابتدایی مساوی شود.

 

قابل پیش بینی بود که بایرن مونیخ در نیمه دوم یک بازی سراسر هجومی را از خود ارائه دهد و برای به ثمر رساندن گل برترین تلاش کند اما حملات این تیم با بدشانسی و البته درخشش دروازه بان فرانکفورت نتیجه نداد.

 

 

 

 

 

اما در دقیقه 84 و برخلاف جریان بازی این فرانکفورت بود که توانست گل برتری را به ثمر برساند. شوت فلیپ کاستیچ از یک زاویه تقریباً بسته به گوشه دروازه بایرن مونیخ رفت تا بازی 2-1 شود و اولین شکست ناگلزمان با بایرن مونیخ به ثبت برسد.

بایرن مونیخ با نتیجه 2-1 از فرانکفورت شکست خورد تا اولین باخت این تیم با ناگلزمان به ثبت برسد.