گواردیولا: اگر میلنر بازیکن سیتی بود، اخراج می‌شد

به گزارش “ورزش سه”، مهمترین بازی هفته هفتم لیگ برتر انگلیس با نتیجه مساوی و تقسیم امتیازات به پایان رسید. جایی که دو تیم لیورپول و منچسترسیتی در آنفیلد به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان بازی آنها با نتیجه 2-2 تمام شد.

 

پپ گواردیولا در پایان بازی گفت: “چه بازی خوبی؛ در واقع به همین دلیل طی سال‌های گذشته منچسترسیتی و لیورپول جزو مدعیان بوده اند چراکه ما سعی می‌کنیم اینگونه بازی کنیم. متاسفانه نتوانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم اما خب شکست هم نخوردیم. به همین دلیل است که لیگ برتر انگلیس بهترین لیگ دنیا محسوب می‌شود. این یک بازی عالی بود، واقعا عالی‌‌.

 

 

 

 

من می دانم که بازی مقابل این بازیکنان و این مربی چقدر سخت است. هر بار برای ما یک چالش باورنکردنی است. نحوه بازی ما در استمفورد بریج،  پاریس و امروز نشان می دهد که ما یک تیم بزرگ هستیم. وقتی بازی در پاریس(مقابل پاری سن ژرمن) ​​را از دست می دهیم و امروز مساوی می کنیم، خوب است. امیدوارم ادامه دهیم و بازیکنان سالم از تیم های ملی خود بازگردند. “

 

درخشش فیل فودن: “فیل بازیکن فوق العاده ای است، ما او را می شناسیم. او مصدوم از تیم ملی برگشت. بازیکن فوق العاده ای است. اما نه فقط او، همه فوق العاده بودند.”

 

 

 

 

اعتراض به اخراج نشدن جیمز میلنر: “جیمز میلنر باید کارت زرد دوم را دریافت می کرد. صحنه بسیار واضح و مشخص بود اما چون در آنفیلد و اولدترافورد است، هیچگاه این صحنه ها دیده نمی‌شوند. اگر او بازیکن منچسترسیتی بود قطعاً اخراج می‌شد.”

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، معتقد است که جیمز میلنر باید اخراج می شد.