ملاقات مخفیانه لاپورتا و ژرژ مندس در لیسبون

به گزارش “ورزش سه”، فصل 20-2019 بود که آنسو فاتی به عنوان یک پدیده در بارسلونا مطرح شد. در غیاب لیونل مسی و لوئیس سوارز که هفته های ابتدایی را از دست داده بودند، فاتی برابر بتیس شانس حضور در ترکیب اصلی را پیدا کرد و با 16 سال سن توانست انواع رکوردها را به نام خود کند. او خیلی زود توانست برای بارسا گلزنی کند و نوید روزهای بسیار خوشی را داد.

فاتی فصل قبل را نیز عالی شروع کرد و زمانی که روی دور گلزنی بود، مصدوم شد و 10 ماه به دور از میادین ماند. او در 45 بازی توانسته 14 گل برای بارسا بزند که آخرینش هفته گذشته در پیروزی 3-0 برابر لوانته بود. او از همین بازی بود که دوباره شانس حضور در میادین را پیدا کرد و دو روز پیش برابر اتلتیکو نیز در دقایق پایانی وارد زمین شد.

 

 

 

 

مشکل بزرگ اما به تمدید قرارداد فاتی بر می گردد. قراردادی که در پایان فصل به اتمام می رسد ولی بارسا مدعی است که در قرارداد این بازیکن، بند تمدید یکجانبه تا 2024 برای باشگاه محفوظ است. ادعایی که ژرژ مندس مدیر برنامه های پرتغالی فاتی با آن موافق نیست.

بارسلونا قصد جنگیدن با مدیر برنامه های فاتی را ندارد و به همین دلیل اخیرا پیشنهاد جدیدی برای تمدید به او ارائه داد.

 

 

 

 

در سفر اخیر بارسلونا به لیسبون برای مصاف با بنفیکا ملاقاتی مخفیانه هم بین خوان لاپورتا و معاونانش با ژرژ مندس صورت گرفت.

محل ملاقات، رستورانی در پایتخت پرتغال بود و طبق ادعای موندودپورتیوو، همه چیز نیز خوب پیش رفته است. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، به زودی قرارداد جدیدی بین طرفین امضا خواهد شد و دستمزد فاتی نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. در حال حاضر بند فسخ فاتی 400 میلیون یورو است و انتظار می رود این مبلغ نیز افزایش یابد. فاتی در حال حاضر دستمزدی کمتر از یک میلیون یورو دریافت می کند که برای بازیکنی در سطح او بسیار اندک است.

 

پیش از دیدار بارسلونا و بنفیکا سران بارسلونا با ایجنت آنسو فاتی دیداری داشتند تا مشکل تمدید قرارداد او را حل کنند.