آتالانتا ۲-۳ میلان؛ برای بازگشت به بازی دیر بود

به گزارش “ورزش سه”، دو تیم آتالانتا و میلان در یکی از حساس ترین بازی های هفته هفتم سری آ در برگامو رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که نهایتاً این بازی با نتیجه 3-2 به سود روسونری خاتمه یافت.

 

میلان شروعی طوفانی داشت و توانست در همان ثانیه های ابتدایی بازی به گل اول دست پیدا کند. داویده کالابریا در مصافی تقریباً تک به تک و در دو مرحله دروازه آتالانتا را باز کرد تا نتیجه 1-0 شود.

 

 

 

 

در دقیقه 19 میلان می توانست گل دوم را هم توسط براهیم دیاز به ثمر برساند اما ضربه بدون زاویه این بازیکن با پا توسط دروازه بان آتالانتا برگردانده شد.

 

در دقیقه 20 آتالانتا می‌توانست در دو مرحله توسط زاپاکاستا و زاپاتا به گل تساوی دست پیدا کند اما هر بار مانیا با واکنش‌های استثنایی خود مانع از باز شدن دروازه میلان شد.

 

در دقیقه 43 توپ دزدی فوق العاده ساندرو تونالی این بازیکن را در موقعیتی تک به تک با دروازه آتالانتا قرار داد و او با یک ضربه دقیق گلزنی کرد تا میلان با اختلاف دو گل به رختکن برود.

 

 

 

 

در دقیقه 60 میلان تا آستانه زدن گل سوم نیز پیش رفت اما ضربه سر فوق العاده سالماکرز با واکنش استثنایی موسو، دروازه بان آتالانتا، به کرنر فرستاده شد.

 

در دقیقه 78 میلان روی یک ضدحمله توانست کار را تمام کند. پاس تئو هرناندز بعد از حرکت فوق‌العاده او به رافائل لیائو رسید و این بازیکن نیز با یک ضربه مهار نشدنی و عالی گل سوم میلان را به ثمر رساند تا نتیجه 3-0 شود.

 

 

 

 

در دقیقه 85 آتالانتا موفق شد یکی از گل‌های خورده را جبران کند. توپ درون محوطه جریمه به دست جونیور مسیاس برخورد کرد و داور بعد از بازبینی صحنه نقطه پنالتی را نشان داد. دووان زاپاتا پشت توپ ایستاد و دروازه میلان را باز کرد تا بازی 3-1 شود. در ثانیه‌های پایانی پاسالیچ نیز برای آتالانتا گلزنی کرد تا بازی با نتیجه 3-2 تمام شود.

میلان موفق شد با ارائه یک نمایش عالی آتالانتا را با نتیجه 3-2 شکست دهد.