پایان یک تردید؛ آزمون و طارمی دوباره در کنار هم

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی در بهترین شرایط روحی و روانی خود قرار دارد چرا که از دو بازی گذشته 6 امتیاز کسب کرده و صدرنشین بشمار می رود و در صورت پیروزی در این دیدار با 9 امتیاز مهیای میزبانی از کره جنوبی در استادیوم آزادی تهران می شود. 

 

پیش از این بازی تردیدهایی در خصوص حضور سردار آزمون در ترکیب ثابت تیم ملی وجود داشت؛ البته نه اینکه اصلا قادر به همراهی تیم ملی نباشد اما پشت سر گذاشتن یک مصدومیت و حضور در ترکیب زنیت به عنوان بازیکن تعویضی این ذهنیت را به وجود آورد که احتمالا اسکوچیچ هم باید او را به عنوان بازیکن جانشین به میدان بفرستد. سماک سرمربی زنیت در خصوص حضور سردار آزمون در ترکیب زنیت به عنوان بازیکن ذخیره گفته بود مهاجم تیم ملی فوتبال ایران یک مصدومیت را پشت سر گذاشته و هر گاه به شرایط آرمانی خود نزدیک شود دوباره از او در ترکیب ثابت تیم استفاده خواهم کرد. 

 

 

این اتفاق در بازی شب گذشته مقابل سوچی رخ داد. سردار آزمون از ابتدا در ترکیب ثابت زنیت به میدان رفت. اگر چه او در دقیقه 40 بازی به دلیل برخورد با دروازه بان حریف در حالی که توپ را تبدیل به گل کرده بود از بازی اخراج شد اما نشان داد مصدومیت را کاملا پشت سر گذاشته و آماده همراهی تیم ملی در بازی با امارات است. خوشبختانه در صحنه برخورد با دروازه بان سوچی آسیبی به سردار آزمون نرسید و او با آمادگی کامل در اردوی تیم  ملی در دوبی حاضر خواهد شد. 

 

سردار آزمون و مهدی طارمی یک زوج موفق در تیم ملی هستند و واقعیت این است عدم حضور یکی از آنها در ترکیب تیم ملی روی دیگری تاثیر منفی می گذارد و این در بازی با سوریه کاملا واضح بود. با بازگشت سردار آزمون به ترکیب تیم ملی در بازی با عراق هجومی تر فوتبال کردیم و در نهایت بازی 3-0 به سود تیم ملی به پایان رسید. نکته جالب اینکه سردار آزمون و مهدی طارمی در حالی یک بار دیگر بازی در کنار هم در خط حمله تیم ملی را تجربه خواهند کرد که هر دو در آخرین بازی باشگاهی از سوی داور با کارت قرمز مواجه شدند.

تیم ملی در سومین دیدار در مسیر صعود به جام جهانی 15 مهر در دوبی به مصاف امارات می رود.