ستاره تاتنهام با تاخیر در اردوی تیم ملی کره

به گزارش “ورزش سه”، اردوی تیم ملی فوتبال کره جنوبی برای دو دیدار برابر سوریه و ایران از امروز در محل کمپ تیم های ملی فوتبال این کشور آغاز شده و این در حالی است که ستارگان شاغل در اروپا از جمله سون هیونگ مین بازیکن تاتنهام، هوانگ یوی جو مهاجم بوردو و کیم مین جائه مدافع فنرباغچه فردا خود را به کادرفنی تیم ملی معرفی می کنند.

 

این بازیکنان شب گذشته برای تیم های باشگاهی خود به میدان رفتند و به دلیل سفر طولانی تا سئول، فردا به اردوی کره ای ها اضافه می شوند و این بدان معناست که این سه بازیکن مهم، تنها در دو جلسه تمرینی قبل از بازی با سوریه می توانند با سایر ملی پوشان حضور پیدا کنند و پس از آن نیز یک سفر دور و دراز به مقصد تهران در پیش خواهند داشت.

فدراسیون فوتبال کره جنوبی ضمن اعلام خبر دیر اضافه شدن آن سه بازیکن، از حضور هوانگ هی چان هافبک ولورهمپتون ولی جائه سونگ بازیکن ماینتس در اردوی تیم ملی خبر داد که آنها توانستند خود را در زمان مناسب به سئول برسانند و از امروز به همراه سایر نفرات در تمرینات حضور پیدا کردند.

 

تیم ملی کره جنوبی روز پنج شنبه 15 مهر در استادیوم آنسان به مصاف سوریه می رود و در ادامه راهی تهران شده تا خود را برای جدال حساس 20 مهر مقابل ایران آماده کند.

سون هیونگ مین ستاره کره ای تاتنهام با یک روز تأخیر نسبت به سایر ملی پوشان به اردوی تیم ملی این کشور اضافه می شود.