پیام واتساپی غیرمنتظره لاپورتا برای هیئت‌مدیره بارسا

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که وضعیت اقتصادی بارسلونا با 1350 میلیون یورو بدهی اصلا مناسب نیست و سقف بودجه دستمزد نیز 300 میلیون یورو فراتر از سقف مجاز لالیگاست، بارسلونا برای برکناری رونالد کومان به مشکل خورده است.

سرمربی هلندی به نظر روزهای پایانی حضورش در بارسا را سپری می کند و به خصوص پس از شکست 2-0 شنبه برابر بنفیکا تحت فشار شدیدی نیز قرار گرفته ولی او حداقل تا پس از فیفا دِی و بازی با والنسیا نیز روی نیمکت بارسا خواهد ماند.

 

 

 

 

خوان لاپورتا رئیس بارسا در ضیافت ناهار مشترک با رئیس اتلتیکو و در پاسخ به سوالاتی در مورد برکناری کومان گفت که کومان می ماند حتی اگر ما به اتلتیکو ببازیم.

 

طبق ادعای اسپورت، لاپورتا صبح شنبه و در گروه واتساپی هیئت مدیره باشگاه، ماندنی شدن کومان را اعلام کرده بود که باعث شگفتی بسیاری شد چرا که تصور می کردند پس از بازی با اتلتیکو، کومان اخراج خواهد شد. این پیام قبل از سفر کاروان بارسا به مادرید برای رویارویی با اتلتیکو از سوی لاپورتا فرستاده شد.

 

 

 

 

در واقع قبل از مصاحبه لاپورتا با رسانه ها، هیئت مدیره از تصمیم او مطلع شده بود. رئیس بارسا جمعه شب گفت و گویی با کومان داشت و به نوعی متقاعد شد که به مرد هلندی شانس مجددی بدهد. او از کومان به عنوان اسطوره بارسا یاد کرد و تاکید داشت که شایسته احترام بیشتری است.

خوان لاپورتا زودتر از همه ماندنی شدن رونالد کومان را به اعضای هیئت مدیره اطلاع داده بود و باعث شگفتی شان شد.