«فرهان»، نام جدید در فوتسال ایران

به گزارش “ورزش سه”، در فاصله حدود 2 هفته تا شروع فصل جدید لیگ برتر فوتسال زنان ایران، تیم‌ها در حال آماده‌سازی و انجام فعالیت نقل و انتقالاتی خود هستند؛ یکی از تیم‌های تازه وارد فصل جدید، تیم فوتسال زنان فرهان ملارد است. ملاردی‌ها به صورت پلکانی خود را از دسته سوم به لیگ برتر رسانده‌اند و فصل گذشته به دلیل مشکلات مالی، درخواست حفظ سهمیه‌شان را داشتند که مورد موافقت سازمان لیگ قرار گرفت.

 

با این وصف، آن‌ها با یک فصل فاصله پس از صعود به لیگ برتر، قرار است در فصل جدید در رقابت‌ها شرکت کنند؛ این تیم با تیم‌های پالایش نفت آبادان، هیئت فوتبال خراسان رضوی، نامی نو اصفهان، مس کرمان، هیئت فوتبال رودان، پویندگان صنعت فجر شیراز و بوتا پارس ایرانیان در گروه اول مرحله مقدماتی مسابقات همگروه است.

ملاردی‌ها امروز از خریدهای جدید خود و بازیکنان باتجربه‌ای که فصل گذشته در لیگ برتر حضور داشتند، رونمایی کردند تا نشان بدهند به دنبال حضوری قدرتمندانه در لیگ برتر فوتسال زنان ایران هستند؛ هم‌چنین فرشته بابایی قرار است سکاندار فرهان ملارد در لیگ برتر باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نسیم نوازنده، زهرا مسعودی، نگین نقدی، سهیلا رودسری، شیرین اسماعیلی، زیلان مرادی، و مریم حکمتی بازیکنانی هستند که امروز باشگاه ملاردی از آن‌ها رونمایی کرد.

 

باید دید با توجه به تدارکات انجام شده برای تیم فرهان، این تیم در اولین حضورش در بالاترین سطح فوتسال زنان ایران چه رتبه‌ای را به دست خواهد آورد و آیا موفق به صعود به مرحله نهایی می‌شود یا خیر.

نماینده فوتسال زنان ملارد با نام فرهان در رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر فوتسال زنان شرکت خواهد کرد.