خرید گرانقیمت یوونتوس در آستانه بازگشت

به گزارش “ورزش سه”، در تابستان سال گذشته بود که دو باشگاه یوونتوس و بارسلونا برای معاوضه میرالیم پیانیچ و آرتور ملو به توافق دست یافتند و البته این تصمیم به سود هیچ یک از دو باشگاه نبود. آرتور ملو در اولین فصل خود در تورین به موفقیت چندانی دست نیافت و از سوی دیگر پیانیچ نیز در بارسلونا تبدیل به یک نیمکت نشین محض شده و اغلب بازی های این تیم را از دست داد.

 

 

تیرماه گذشته و پیش از شروع فصل، بدشانسی گریبان آرتور ملو را گرفت و او نتوانست در تمرینات تابستانی بیانکونری شرکت کند. باشگاه یوونتوس اعلام کرد آرتور ملو  پس از انجام عمل جراحی پای راست، حدود سه ماه از میادین دور بوده و بازی های ابتدای فصل این تیم را از دست خواهد داد

 

 

 

 

طبق ادعای توتو اسپورت، آرتور دیروز و امروز تنها بازیکن یوونتوس در تمرینات بود و ترجیح داد در روز مرخصی و استراحت تیم، در کمپ تمرینی حاضر شود. یوونتوس پس از 4 برد متوالی به آرامش رسیده و توانسته به اوضاع خود سر و سامانی بدهد. بازگشت آرتور هم می تواند خبر خوب دیگری برای بیانکونری باشد. توتواسپورت نوشته است که مکس آلگری سرمربی یووه قصد دارد از آرتور در بازی دو هفته بعد برابر رم استفاده کند. دیداری بسیار حساس و حیاتی برابر شاگردان ژوزه مورینیو.

آرتور فصل گذشته زیر نظر پیرلو ناامیدکننده بود ولی به نظر آلگری روی او حساب ویژه ای باز کرده است.

 

آرتور ملو خرید 75 میلیون یورویی سال گذشته یوونتوس، در آستانه بازگشت به میادین است.