امیدیان: نگویید قرعه پیکان در لیگ آسان است

جلال امیدیان در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره شرایط تیم پیکان در فاصله حدودا دو هفته ای تا شروع مسابقات لیگ برتر بیان کرد: فکر می کنم ما یکی از اولین تیم هایی بودیم که تمرینات خود را شروع کردیم. تلاشمان این بود که به موقع شروع کنیم و حتی زودتر هم این اتفاق رخ داد. تمرینات و مسابقات دوستانه خوبی را انجام داده ایم و شرایط مناسبی داریم. امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی هم در لیگ برتر به دست آوریم.

او درباره جوانگرایی انجام شده در پیکان گفت: جوانان خوبی با انگیزه زیاد و با نظر آقای حسینی به تیم اضافه شدند. باتجربه های توانمندی نیز داریم که تلفیق آنها تیم خوبی را ساخته است. البته اسکلت اصلی تیم ما را بازیکنان جوان تشکیل می دهند. مجتبی حسینی همواره نشان داده که به کار کردن با جوان ها و پرورش استعدادها علاقه مند است و این کار را به خوبی انجام می دهد. چه در ذوب آهن که در کنار او بودم و چه در مس کرمان و نفت مسجدسلیمان او یک مربی بازیکن ساز نشان داده و این مساله در پیکان هم ادامه خواهد داشت.

دستیار مجتبی حسینی در پیکان درباره آینده تیمش در لیگ برتر خاطرنشان کرد: تمرینات منظم و پرفشاری را انجام می دهیم. بازی های تدارکاتی خوبی  نیز داشتیم و با بضاعتی که از نظر محدودیت های بودجه ای داریم، شرایطمان بد نیست. امیدواریم با کار و تلاش و تمرکز بیشتر اتفاقات خوبی برای مان رقم بخورد. بازیکنان ما تاکنون توانایی هایشان را در قالب یک تیم به خوبی نشان دادند و خوشحالیم که جوانان و باتجربه های اخلاق مداری داریم که در خط فکری باشگاه، مدیریت و سرمربی تیم در حال حرکت هستند.

امیدیان درباره اینکه گفته می شود قرعه پیکان در لیگ بیست و یکم راحت است، اینطور واکنش نشان داد: شاید قرعه خوبی نصیب ما شده باشد و می توانست این قرعه برایمان دشوارتر باشد، اما واقعیت این است که در فوتبال بازی آسان وجود ندارد. خصوصا حالا که همه تیم ها دفاع کردن را خوب یاد گرفتند و به دنبال حداقل امتیاز از بازی های دوره ای مثل لیگ هستند.

او ادامه داد: شما برای اینکه بتوانید نتایج ایده آل را بگیرید در تمام بازی ها باید با صد درصد توان به میدان بروید و بازیکنان هم باید این موضوع را درک کنند. آرسن ونگر سرمربی نامدار فوتبال چندی قبل مصاحبه ای انجام داد و گفت: «یکروز من پیش خدا خواهم رفت و از من می پرسد می خواهی به بهشت بروی؟ باید بگویی در زندگی ات چه کارهایی انجام دادی؟ من می گویم سعی کردم در مسابقات فوتبال پیروز باشم. خدا می گوید همین؟ من پاسخ می دهم که آنقدرها هم که به نظر می آید ساده نیست».

امیدیان در پایان افزود: در نهایت ما هیچ حریفی را دست کم نمی گیریم و قطعا از ابتدا تا پایان مسابقات با تمام وجود به زمین می رویم تا بتوانیم به نتایج دلخواهمان دست پیدا کنیم و در راستای ارتقای برند باشگاه پیکان گام برداریم.

مربی تیم فوتبال پیکان تهران می گوید قرعه تیمش در لیگ برتر آسان نیست و برای موفقیت در همه بازی ها باید تلاش کنند.