2 گزینه خرید بارسلونا برای انتقالات زمستانی

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا فصل را خوب شروع نکرده و در لالیگا با یک بازی کمتر، تیم نهم است و در لیگ قهرمانان نیز با دو شکست متوالی در قعر گروهش قرار دارد. دو هفته بعد و پس از فیفا دِی، بارسا خوشبین به تغییر دادن شرایط فعلی است.

طبق ادعای موندودپورتیوو، سران باشگاه نگاهی ویژه نیز به نقل و انتقالات زمستانی دارند. ژانویه پیش رو بارسا قصد دارد یکی دو بازیکن جدید را جذب کند و در این بین رحیم استرلینگ و دنی اولمو مورد توجه قرار دارند.

 

 

 

 

استرلینگ مدت هاست که دیگر جای ثابتی در ایده های پپ گواردیولا ندارد و سیتی همین تابستان حاضر بود با پیشنهادی خوب و معقول او را واگذار کند. متئو آله‌مانی نایب رئیس بارسا سفری هم به منچستر داشت ولی در نهایت مذاکرات با سیتی خوب پیش نرفت.

 

 

 

 

دنی اولمو بازیکن محصول آکادمی بارسلونا نیز اکنون در عضویت لایپزیش است و این ستاره ملی پوش نیز سخت مورد نظر بارسا قرار دارد ولی باشگاه آلمانی برای واگذاری اولمو به کمتر از 60 میلیون یورو رضایت نمی دهد. باید توجه داشت که بارسا با مشکلات مالی دست به گریبان است و نتوانسته به سقف بودجه دستمزد لالیگا خود را نزدیک کند.

 

 

 

 

خوان لاپورتا رئیس بارسا سال 2004 در اولین انتقالات زمستانی به عنوان رئیس بارسا، ادگار داویدز را از یووه جذب کرد و او در نیم فصل دوم فوق العاده کار کرد. داویدز 18 بازی با پیراهن بارسا انجام داد و عملکردی بی نظیر داشت. یری مینا، بواتنگ و جیسون موریو، خریدهای زمستانی چند سال اخیر بارسا هرگز جواب ندادند و باید دید ژانویه پیش رو لاپورتا می تواند ادگار داویدز جدیدی رو کند یا خیر.

 

 

طبق ادعای موندودپورتیوو، بارسلونا در حالی که 300 میلیون یورو با سقف دستمزد تعیین شده لالیگا فاصله دارد، به خریدهای زمستانی در انتقالات ژانویه فکر می کند.