ستاره گران قیمت الهلال، خواستار فسخ قرارداد!

به گزارش “ورزش سه”، وب سایت سعودی اسپورت نوشت چندین منبع رسانه ای امروز دوشنبه اعلام کردند که متئوس پریرا ستاره برزیلی الهلال، درخواست رسمی خود برای فسخ قراردادش با این باشگاه را ارائه داد تا دو طرف به صورت دوستانه و مسالمت آمیز، این قرارداد را فسخ کنند.

 

این در حالی است که مسئولان الهلال هفته ها با تیم وست برومویچ برای جذب این بازیکن وارد مذاکره شده بودند و در نهایت با پرداخت 17 میلیون یورو، این بازیکن 25 ساله را به خدمت گرفتند که انتقال او، به گرانترین خرید تاریخ نقل و انتقالات فوتبال عربستان تبدیل شده بود.

 

اسامه الیشری روزنامه نگار عربستانی در توئیتر خود اظهار داشت که با منابع رسمی خود در باشگاه وست برومویچ تماس گرفته است تا از واقعیت تمایل پریرا برای ترک غول ریاض پرس و جو کند. او تاکید کرد که منبع انگلیسی به او اطمینان داد که نامزد این ستاره برزیلی در ریاض احساس راحتی نمی کند و به همین دلیل قصد دارد قراردادش را فسخ کند.

 

وی با بیان اینکه پریرا هیچ گونه مصدومیتی ندارد، توضیح داد که غیبت این بازیکن در دیدار چند روز پیش الهلال برابر الحزم ربطی به آمادگی بدنی او ندارد و این بازیکن تمایلی به بازی در الهلال نداشته و قصد دارد قراردادش را فسخ کند.

 

الهلال حریف پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. دیدار دو تیم 24 مهر در شهر ریاض برگزار خواهد شد.

متئوس پریرا وینگر برزیلی الهلال که با انتقالی 17 میلیون یورویی به گرانترین انتقال فوتبال عربستان تبدیل شده است، خواستار فسخ قراردادش شده است.