منچستریونایتد جانشین پل پوگبا را انتخاب کرد

به گزارش “ورزش سه”، پل پوگبا آخرین فصل قرارداد خود با منچستریونایتد را پشت سر می گذارد و هنوز هیچ نشانه ای از توافق برای تمدید، بین دو طرف مشاهده نشده است. در واقع ستاره فرانسوی می تواند در ژانویه با هر تیم دیگری وارد مذاکره شده و نهایتاً در تابستان به شکل آزاد از جمع شیاطین سرخ جدا شود.

 

 

 

 

رسانه‌های انگلیسی گزارش داده‌اند که باشگاه منچستریونایتد تمام تلاش خود را برای تمدید قرارداد با پل پوگبا انجام خواهد داد و قصد دارد این اتفاق را طی ماه های آینده نهایی کند اما در صورتی که توافق در این زمینه حاصل نشود، قطعاً این باشگاه به دنبال جذب جایگزین برای هافبک فرانسوی خواهد رفت.

 

 

 

 

در این بین از گزینه های زیادی برای تقویت خط هافبک منچستریونایتد در تابستان آینده نام برده شده است و حالا کالچو مرکاتو گزارش شده که یک باشگاه انگلیسی قصد دارد در صورت جدایی پل پوگبا برای به خدمت گرفتن فرانک کسیه اقدام کند.
کسیه یکی از بهترین بازیکنان میلان در یکی، دو فصل اخیر بوده و گفته می‌شود که مذاکرات او و روسونری برای تمدید قرارداد به بن‌بست خورده و به احتمال فراوان در تابستان آینده از جامعه شاگردان استفانو پیولی جدا خواهد شد.

گفته می‌شود منچستر یونایتد قصد دارد در صورت جدایی پل پوگبا، ستاره ساحل عاجی میلان یعنی فرانک کسیه را به خدمت بگیرد.