ارلینگ هالند تیم ملی را هم از دست داد

به گزارش “ورزش سه”، مصدومیت اخیر ارلینگ هالند فراتر از انتظار بوده و در چند هفته اخیر این بازیکن را از میادین دور نگه داشت. امروز مارکو روزه، سرمربی دورتموند در مصصاحبه ای مدعی در حال حاضر حتی راه رفتن برای هم برای این بازیکن دشوار شدده و زمان قطعی بازگشت ارلینگ هالند به میادین مشخص نیست. البته هفته بعد بازی های ملی برگزار می شود و دورتموند به صورت موقت نیازی به این بازیکن نخواهد داشت.

 

 

ارلینگ هالند 21 ساله سه دیدار قبلی دورتموند را نیز به علت آسیب دیدگی دست داده و فدراسین فوتبال نروژ امروز با انتشار بیانیه اعلام کرد این بازیکن در بازی های روز جمعه در ترکیه و روز دوشنبه در مونته نگرو از میادین دور خواهد بود. خود ارلینگ هالند امروز در توئیتر خود نوشت: “سلام دوستان، متاسفم که نمی توانم برای مسابقات ملی آماده باشم. من منتظر این بازی های بودم. به هر حال امیدوارم موفق باشید.”

 

حالا اولا سند، پزشک تیم ملی نروژ مدعی شد که خروج ارلینگ هالند  از لیست تیم ملی یک اقدام پیشگیرانه است. او در بیانیه فدراسیون فوتبال نروژ گفت: “به نظر می رسد شدت مصدومیت ارلینگ هالند کاهش یافته، اما متاسفانه روند بهبود بسیار کند بوده است. اگر او خیلی سریع در ترکیب قرار بگیرد، امکان ایجاد عوارض برای این بازیکن وجود دارد.”

ارلینگ هالند، ستاره گلزن و جوان دیدارهای پیش روی تیم ملی نروژ را از نیز دست خواهد داد.