رمزگشایی از صحبت‌های پیچیده و مبهم کیلیان امباپه

به گزارش “ورزش سه”، امروز مصاحبه‌ای از کیلیان امباپه منتشر شد که در آن ستاره فرانسوی توضیح داده بود که در تابستان خواهان جدایی از پاری سن ژرمن شده است. در واقع قرار بود امباپه به رئال مادرید بپیوندد و حتی شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه این بازیکن در آستانه انتقال به سانتیاگو برنابئو قرار گرفته اما نهایتاً باشگاه فرانسوی به جدایی او رضایت نداد تا همه چیز منتفی شود.

 

اما صحبت های منتشر شده از سوی کیلیان امباپه قابل تأمل و پیچیده بود. نکته اصلی این بود که کیلیان امباپه رسماً اعلام کرد که در تابستان به دنبال جدایی از پاری سن ژرمن بوده است. از طرف دیگر این هم معلوم است که او همچنان از جدایی و انتقال احتمالی به رئال مادرید استقبال می‌کند. اما در عین حال امباپه راه های تمدید قرارداد را هم نبسته است. موضوعی که پاری‌سن‌ژرمن از آن استقبال می‌کند و قصد دارد در ماه‌های آینده تمام تلاش خود را برای تمدید با ستاره فرانسوی انجام دهد.

 

 

 

 

در واقع کیلیان امباپه اصلاً دوست ندارد که رابطه خوبش با هواداران پاری سن ژرمن و البته باشگاه به خطر بیفتد چرا که چنین اتفاقی آن هم در اواسط فصل یک خودکشی محسوب می‌شود. با این همه به نظر می‌رسد که کلید آینده امباپه در دستان ناصر الخلیفی است. رئیس باشگاه پاری سن ژرمن تمام تلاش خود را برای راضی کردن امباپه به منظور تمدید قرارداد انجام خواهد داد اما اگر نتواند این کار را انجام دهد، طبیعتا دیگر راهی برای ماندن او نیز وجود نخواهد داشت.

ساعاتی پیش صحبت های قابل توجه و پیچیده ای از کیلیان امباپه منتشر شد.