نورافکن: افتخار می‌کنم کنار این ستاره‌ها هستم

به گزارش “ورزش سه”، امید نورافکن که مجددا به اردوی تیم ملی ایران برای انجام دو دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل امارات و کره جنوبی فراخوانده شده، در گفت‌وگوی تصویری با برنامه فوتبال برتر اظهار کرد: امیدوارم در مسابقه پیش رو برابر امارات که بخاطر بیرون از خانه بودن اهمیت زیادی دارد، بتوانیم بهترین عملکردمان را همراه با امتیاز داشته باشیم و صاحب پیروزی شویم.

 

او ادامه داد: بازیکنانی هم که الان در اروپا بازی می‌کنند، از مسابقات باشگاهی وارد اردو شده‌اند و همچنین ما بخاطر اینکه هنوز لیگ شروع نشده، از شرایط بازی دور هستیم ولی کاری نمیشه کرد و امیدوارم تلفیق خوبی بین بازیکنان داخلی و لژیونرها به وجود بیاید تا بتوانیم بهترین عملکرد را برای تیم ملی داشته باشیم و نتایج قابل قبولی برای مردم ایران کسب کنیم.

 

مدافع چپ تیم ملی ایران درباره شرایط اردویی که در امارات دارند، ابراز کرد: شرایط آب و هوای دبی و گرمای این شهر یک مقدار برای بازیکنان اذیت‌کننده است، اما شرایطی که برای ما به وجود آمده، دلیل نمی‌شود که بخواهیم ذره‌ای برای تیم ملی کم بگذاریم و با تمام وجود می‌رویم تا بهترین نمایش را مقابل امارات داشته باشیم.

 

نورافکن اضافه کرد: مسابقه سختی داریم و تماشاگر هم در ورزشگاه حضور خواهد داشت، اما امیدوارم بهترین بازی خودمان را انجام بدهیم و حداکثر امتیاز را بگیریم. 

 

او درباره عملکرد خوب ستاره‌های تیم ملی در باشگاه‌های خارجی و کار کردن با آنها گفت: برای صعود به جام جهانی خیلی خوشبین هستم و موجب افتخارم است در کنار بازیکنان بزرگی مثل سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، کاوه رضایی و … بازی می‌کنم و در آخر دوست دارم در کنار یکدیگر نتیجه تیمی خیلی خوبی به دست آوریم تا به جام جهانی برسیم.

ملی‌پوش سپاهان امیدوار است تیم ایران بهترین نمایش خود را مقابل امارات به نمایش بگذارد و صاحب سه امتیاز شود.