مسعود شجاعی و نساجی؛ نهایی شد با شماره 25

به گزارش “ورزش سه”، حضور او در دفتر باشگاه نساجی و مذاکره با رضا حدادیان، مالک باشگاه نساجی خیلی زود منجر به عقد قراداد 2 ساله با این تیم مازنی شد چرا که وی در احترام به سرمربی اش ساکت الهامی که رابطه بسیار خوبی با وی دارد و هم چنین رضا حدادیان قرارداد سفید امضاء کرد و تعیین شرایط مالی قرارداد را به باشگاه واگذار کرد. هم چنین بر اساس توافقات صورت گرفته و به انتخاب مسعود شجاعی او در فصل جدید پیراهن شماره 25 را برتن خواهد کرد. مسعود شجاعی در بیشتر تیم هایی که بوده پیراهن شماره 7 را برتن کرده اما در باشگاه نساجی پیراهن شماره 7 به احترام نادر دست نشان فقید بایگانی شده و از سویی مسعود شجاعی مخالف این بود که فرزاد زامهران پیراهن شماره 10 را به او هدیه دهد؛ در نهایت با پیشنهاد مسعود شجاعی پیراهن شماره 25 برای بازی وی در ترکیب نساجی انتخاب شد. مسعود شجاعی در ابتدای دوران بازیگری این شماره پیراهن را برتن داشت. 

 

نکته جالب در تمرینات روزهای اخیر نساجی آمادگی مسعود شجاعی بوده با اینکه وی چند ماهی است به دلیل ترک اردوی تراکتور در میانه های راه فصل گذشته از شرایط تمرین و مسابقه دور بوده است. که او رابطه بسیار خوبی با ساکت الهامی سرمربی سابق تراکتور دارد و یکی از دلایل سرمربیگری در این تیم به زعم ساکت الهامی بوده در نهایت به خاطر این مربی نساجی را برای بازی انتخاب کرد در حالی که از سوی چند تیم از جمله تیم زادگاهش یعنی صنعت نفت آبادان برای بازی دعوت شده بود.

 

مسعود شجاعی بازیکن فصل گذشته تراکتور و کاپیتان سابق تیم ملی با حضور در دفتر باشگاه نساجی قرارداد خود را با این باشگاه نهایی کرد.