میلان به دنبال نهایی کردن یک تمدید قرارداد مهم

به گزارش “ورزش سه”، روسونری در حال حاضر با 19 امتیاز رتبه دوم جدول سری آ را به خود اختصاص داده است. در واقع این بهترین شروع میلان از فصل 04-2003 محسوب می شود؛ جایی که آنها در پایان فصل نهایتا موفق به فتح اسکودتو شدند.

 

میلان در حالی شب گذشته یک پیروزی بسیار ارزشمند مقابل آتالانتا در برگامو کسب کرد که این موضوع باعث شد اعتماد به نفس تیم استفانو پیولی دوچندان شود. این در حالی است که آنها با وجود دو شکست در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول و اتلتیکومادرید عملکرد امیدوارکننده ای در آن مسابقات هم از خود ارائه داده اند.

 

 

 

 

در همین راستا رسانه‌های ایتالیایی گزارش داده اند که باشگاه میلان به قدری از عملکرد استفانو پیولی راضی است که قصد دارد به زودی مقدمات تمدید قرارداد این سرمربی ایتالیایی را نهایی کند. پیولی تنها تا پایان این فصل با روسونری قرارداد دارد و MilanNews.it مدعی شده که باشگاه میلان تمام تلاش خود را برای تمدید قرارداد این مربی انجام خواهد داد و احتمالاً این تلاش به نتیجه هم خواهد رسید.

 

گفتنی است استفانو پیولی به زودی 56 ساله خواهد شد. او بعد از سال ها دوباره میلان را به لیگ قهرمانان اروپا باز گرداند و طی مدت زمان حضور خود روی نیمکت این تیم 56 برد، 23 تساوی و 18 شکست را به ثبت رسانده است.

به نظر می رسد که میلان قصد دارد قرارداد سرمربی موفق خود یعنی استفانو پیولی را تمدید کند.