فردا؛ اعزام آشپز اختصاصی کره‌ای‌ها به تهران

به گزارش “ورزش سه”، وب سایت کره ای news1 نوشت که فدراسیون فوتبال کره جنوبی قصد دارد تا فردا یک تیم دو نفره را راهی ایران کند تا محل اسکان تیم ملی این کشور در تهران و همچنین مکان های مورد تردد کاروان کره ای ها را با دقت مورد بررسی قرار دهد.

 

این وب سایت نوشت: تیم ملی فوتبال کره جنوبی در سومین دیدار خود از مرحله مقدماتی جام جهانی به مصاف سوریه می رود و سپس خود را برای بازی با ایران در تاریخ دوازدهم اکتبر (20 مهر) و در استادیوم آزادی آماده می کند و به همین دلیل فدراسیون فوتبال در پی تدابیری برای این بازی است.

 

یک مقام فدراسیون فوتبال کره جنوبی امروز و در گفتگو با این وب سایت گفت: یک تیم دو نفره شامل یک نماینده از فدراسیون فوتبال کره و یک آشپز اختصاصی فردا ششم اکتبر راهی تهران می شوند تا مقدمات حضور کاروان کره را در ایران فراهم کند. آنها محل اسکان تیم ملی و محل عبور و مرور تیم را بررسی می کنند.

 

این مقام گفت: این کاری است که ما همیشه و هر بار که در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی حضور داشته ایم، انجام می دهیم. اعزام این تیم پیشرو یکی از آن کارهاست. از آنجایی که دو بازی قبلی ما در سئول انجام شد و بازی سوم نیز در کره برگزار می شود، این نخستین دیدار خارج از خانه ماست و به دنبال بررسی شرایط هستیم.

 

این وب سایت در پایان نوشته است: بازی در ورزشگاه آزادی سخت است. این مکان اساساً در زمینی مرتفع قرار دارد بنابراین سازگاری با آن برای تیم های مهمان دشوار است و حمایت یک طرفه “هواداران مرد ایرانی” را به همراه دارد. رکورد فوتبال کره جنوبی در این ورزشگاه، ثبت 2 تساوی و 5 شکست است و کره تاکنون در این استادیوم به پیروزی نرسیده است.

فدراسیون فوتبال کره جنوبی قصد دارد تا فردا یک تیم پیشرو را برای اسکان و استقرار در تهران، به ایران اعزام کند.