طعنه سنگین ستاره مغضوب کومان به سرمربی هلندی

به گزارش “ورزش سه”، انتظار می‌رفت میرالم پیانیچ بعد از انتقال به بارسلونا در نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته به یکی از ارکان خط هافبک این تیم تبدیل شود اما در فصل 21-2020 رونالد کومان هیچ علاقه ای به استفاده از این بازیکن نشان داد و ستاره بوسنیایی در اکثریت قریب به اتفاق بازی های فصل پیش بلوگرانا نیمکت‌نشین بود.

 

 

 

 

نیمکت نشینی های پیانیچ نهایتاً باعث شد او در تابستان به شکل قرضی بارسلونا را ترک کرده و راهی بشیکتاش ترکیه شود. اما تیم کاتالانی این روزها شرایط دشواری را تجربه می‌کند و همین موضوع باعث شده که پیانیچ به رونالد کومان طعنه بزند. پیانیچ گفت: ” بارسلونا روزهای سختی را پشت سر می گذارد. نتایج آنطور که هواداران می خواهند پیش نمی رود و این باعث فشار بر بازیکنان می شود. شاید یک رهبر خوب لازم باشد تا تیم روی پای خود بازگردد. بارسلونا به گذشته باز خواهد گشت، اما مدتی طول می کشد. بارسا همیشه یکی از چهار یا پنج باشگاه بزرگ جهان بوده است و آنها به روزهای گذشته باز خواهند گشت.”

 

پیانیچ در ادامه گفت: “من نمی توانم به شرایطی که سال گذشته با آن روبرو شدم عادت کنم. می دانستم که این اوضاع را نمی خواهم. من یک بازیکن هستم. عاشق بازی فوتبال هستم، این چیزی است که من را خوشحال می کند. من همیشه می خواستم برای بارسا بازی کنم اما انتظار نداشتم اوضاع اینقدر پیچیده شود.

 

 

 

 

نکته ای وجود داشت که من کمتر بازی می کردم، همه چیز پیچیده می شد و وقتی بازی می کردم خوب بودن از نظر جسمی و روحی دشوار بود، زیرا اعتماد به نفس من را از بین می رفت و هیچ ارتباطی با کومان نداشتم. این بسیار عجیب بود زیرا مربی کسی است که می گوید چه کسی بازی می کند و چه کسی بازی نمی کند، اما روش های متفاوتی برای انجام کارها وجود دارد. من بازیکنی هستم که می توانم همه چیز را بپذیرم اما همیشه دوست دارم به صورت رو در رو به من بگویند. نه انگار هیچ اتفاقی نیفتاده و من 15 ساله بودم. “

میرالم پیانیچ، ستاره سابق بارسا که به صورت قرضی در بشیکتاش بازی می کند، به رونالد کومان طعنه زد.