یک خواهش از رونالدو؛ لطفا به یوونتوس گل نزن!

به گزارش “ورزش سه”، اگرچه کریستیانو رونالدو در دوره سه ساله حضور خود در یوونتوس نیز آمار فوق العاده ای از خود به ثبت رساند اما نهایتاً نتوانست با این تیم قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. نهایتاً رونالدو در تابستان امسال تصمیم به جدایی از یوونتوس گرفت و در 36 سالگی به تیم سابق خود یعنی منچستر یونایتد بازگشت.

 

 

 

 

الکان پسر عموی آندریا آنیلی، رئیس باشگاه یووه و یکی از وارثان خانواده است، اما هیچ نقش خاصی در باشگاه ندارد. او حالا صحبت های جالبی در رابطه با رونالدو مطرح کرده و می گوید: “رونالدو یک دوست خوب است و من محبت و احترام زیادی برای او قائل هستم و مطمئنا از دیدن جدایی او ناراحتم. اما حقیقت ماجرا این است که دوستی ما بدون تغییر باقی مانده است.”

 

الکان در ادامه یک درخواست جالب از کریستیانو رونالدو مطرح کرد و گفت: “من می توانم بگویم او یک فرد بزرگ و مردی سخاوتمند است و در راه بزرگ شدن زندگی سختی داشته است. او همچنان پادشاه فوتبال باقی می ماند. او را در آغوش می گیرم و امیدوارم برای منچستریونایتد خوب کار کند اما فقط یک چیز از او می خواهم؛ مقابل یوونتوس گل نزن!”

 

 

لاپو الکان، پسرعموی رئیس یوونتوس و دوست کریستیانو رونالدو از این فوق ستاره پرتغالی در خواست کرد که در صورت تقابل با بیانکونری به این تیم گل نزد.