لحظه‌شماری ستاره سیتی برای بازی در بارسا

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا در تابستان امسال شرایط مالی بسیار دشواری را تجربه کرد و حتی همین موضوع باعث شد که آنها فوق ستاره آرژانتینی خود و بهترین بازیکن شان یعنی لیونل مسی را از دست بدهند؛ دغدغه بزرگی که هنوز رفع نشده و باشگاه کاتالانی همچنان به لحاظ اقتصادی با بحران بزرگی دست و پنجه نرم می کند.

 

در واقع بارسلونا قصد داشت در تابستان و بعد از جدایی لیونل مسی خط حمله خود را بیش از این تقویت کند اما چنین اتفاقی میسر نشد. با این حال به نظر می‌رسد که در پنجره های نقل و انتقالات بعدی این امکان تا حدودی برای آنها فراهم خواهد شد و گفته می‌شود که رحیم استرلینگ و دنی اولمو دو گزینه اصلی سران بلوگرانا محسوب می شوند.

 

 

 

 

در مورد ستاره انگلیسی منچسترسیتی گفته می‌شود که خود او نیز به این انتقال تمایل زیادی دارد و حتی نشریه اسپورت در شماره امروز خود مدعی شده که رحیم استرلینگ دیوانه حضور در بارسلونا است. استرلینگ طی سالیان گذشته یکی از بهترین بازیکنان منچستر سیتی بوده اما پپ گواردیولا در ماه‌های اخیر تمایل چندانی به استفاده از او در ترکیب اصلی نشان نداده و از طرف دیگر خرید های جدید سیتیزن ها کار را برای استرلینگ دشوارتر هم کرده و همین موضوع او را به فکر جدایی انداخته است.

نشریه اسپورت مدعی شد رحیم استرلینگ برای حضور در بارسلونا لحظه شماری می کند.