پاسخ مبهم ستاره یونایتد به احتمال انتقال به رئال

به گزارش “ورزش سه”، با توجه به انتقال کریستیانو رونالدو به منچستر یونایتد در نقل و انتقالات تابستانی و افزایش ترافیک خط حمله شیاطین سرخ، شایعاتی پیرامون جدایی احتمالی ادینسون کاوانی از این تیم به گوش رسید اما نهایتاً هر طور که بود ستاره اروگوئه ای در جمع شاگردان اوله گونار سولسشر ماندگار شد.

 

اما کاوانی حالا کاملا به یک نیمکت‌نشین در منچستریونایتد تبدیل شده و به نظر می‌رسد که با توجه به مهره‌های هجومی زیاد این تیم کمتر فرصت حضور در ترکیب اصلی شیاطین سرخ را خواهد داشت. این در حالی است که طی روزهای گذشته باز هم شایعات در مورد این مهاجم قوت گرفته و گفته می‌شود که رئال مادرید به دقت شرایط جذب او را بررسی می‌کند.

 

 

 

 

در همین راستا ادینسون کاوانی در جدیدترین اظهارنظر خود به شایعات انتقالش به رئال مادرید واکنش نشان داده و می‌گوید: “فصل جدید تازه شروع شده و من نمی‌توانم در این باره صحبت کنم. این حرف ها همیشه مطرح می‌شود و مطبوعات نیز آنها را منتشر می‌کنند. چنین شایعاتی مطرح می‌شود و به هر حال آنها هم به دنبال فروش خود هستند.”

 

گفتنی است کاوانی در این فصل تنها در سه بازی از هفت مسابقه منچستر یونایتد در لیگ برتر انگلیس به میدان رفته که مجموعه دقایق حضور او نیز تنها به 104 دقیقه می رسد.

 

ادینسون کاوانی، ستاره اروگوئه‌ای منچستر یونایتد، به شایعات انتقال به رئال مادرید واکنش نشان داد.