خواسته بزرگ محمد صلاح برای ماندن در لیورپول

به گزارش “ورزش سه”، محمد صلاح در سال های اخیر بی تردید بهترین بازیکن لیورپول بوده و نقش مهمی در موفقیت های این تیم داشته است. خواسته یورگن کلوپ تمدید قرارداد با محمد صلاح است، اما به نظر می رسد مدیران لیورپول کار آسانی برای عملی کردن این درخواست نخواهند داشت. قرارداد این ستاره گلزن و مصری در سال 2023 تمام می شود و محمد صلاح به دنبال دستمزدی است که او را تبدیل به پردرآمدترین لیورپول بکند.

 

 

گزارش های اولیه حاکی از آن بود که مدیر برنامه محمد صلاح هفته ای 500 هزار پوند تقاضا داشتند، اما نشریه ایندیپندنت مدعی شد این اخبار حقیقت نداشته و محمد صلاح 380 هزار پوند در هفته درخواست کرده است. این بازیکن در حال حاضر هفته ای 200 هزار پوند می گیرد و در واقع او خواهان افزایش تقریبا دو برابری حقوق خود شده است.

 

در حال حاضر کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد با 480 هزار پوند در هفته، پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر است. کوین دی بروین در حال حاضر در رتبه دوم این فهرست قرار داشته و هفته ای 385 هزار پوند می گیرد. با داوید دخیا، دروازه بان منچستریونایتد نیز با درآمد 375 هزار پوند در هفته در رتبه سوم قرار دارد که البته به نظر می رسد او به زودی جایگاه خود را تقدیم محمد صلاح خواهد کرد. صلاح در این فصل در اوج آمادگی قرار داشته و در 9 بازی 9 بار موفق به گلزنی شده و سه پاس گل نیز ارسال کرده است. محمد صلاح این هفته ستاره تیمش مقابل منچسترسیتی بود و یک بار هم به زیبایی موفق به گلزنی شد.

محمد صلاح، ستاره مصری برای تمدید قرارداد با لیورپول خواسته های بزرگی دارد.