اولین خرید اینتر برای فصل بعد قطعی شد

به گزارش “ورزش سه”، سمیر هندانوویچ، کاپیتان باتجربه اینتر در یکی دو فصل اخیر دچار افت محسوسی شده و اخبار حاکی از آن است که از ابتدای فصل بعد دیگر شاهد حضور این دروازه بان در ترکیب ثابت نراتزوری نخواهیم بود. مدیران اینتر با آندره اونانا، سنگربان آژاکس به توافق رسیده اند و او را باید اولین خرید بزرگ اینتر در تابستان سال بعدی توصیف کرد. عملکرد ضعیف هندانوویچ باعث شده بود حتی اخبار در مورد احتمال توافق آندره اونانا با اینتر در فصل زمستان منتشر شود، اما به نظر می رسد او از همان ابتدای فصل بعد راهی این تیم ایتالیایی خواهد شد.

 

 

اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که این ملی پوش کامرونی چندی قبل با انتقال به اینتر موافقت کرده و در سال 2022 با قراردادی رایگان وارد جمع بازیکنان نراتزوری خواهد شد. نظر می رسد قرار است  از فصل آندره اونانا جانشین سمیر هندانوویچ در جوزپه مه آتزا شود.

 

اونانا که در حال حاضر به خاطر دوپینگ تا نوامبر سال 2021 محروم است، مورد توجه تیم هایی چون المپیک لیون و نیس هم قرار گرفته بود. اما اینتر که از زمستان قبل شرایط اونانا را زیر نظر گرفته بود، برای انتقال به سری آ با این دروازه بان 25 ساله توافق کرده و همه چیز قطعی شده است. شرایط مالی باشگاه اینتر چندان مساعد نیست و این تیم در این مقطع ترجیح می دهد بازیکنان آزاد را جذب کند.

به نظر می رسد باشگاه اینتر با آندره اونانا، دروازه بان کامرونی و باکیفیت آژاکس به توافق رسیده است.