اغراق نکنید؛ شرایط بارسلونا آنقدر هم بد نیست

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا در لیگ قهرمانان با قبول دو شکست در رده آخر گروه خود قرار گرفته و در لالیگا نیز در صورت کسب پیروزی در دیدار عقب مانده، تا رده چهارم جدول صعود خواهد کرد. در این شرایط فرانکی دی یونگ معتقد است در مورد اوضاع اسفناک بارسلونا اغراق می شود و این تیم همچنان فرصت دارد در ادامه فصل به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند.

 

فرانکی دی یونگ گفت: “خوشحالم که ما در حال حاضر استراحت کرده و راهی بازی های ملی شده ایم. من فکر می کنم بعد از مسابقات ملی شرایط بارسلونا به حالت عادی می تواند باز می گردد. مردم اغراق کرده و می گویند فصل برای بارسلونا تمام شده است. ما خیلی کمتر از رئال مادرید و اتلتیکو امتیاز نگرفته ایم و هنوز 30 بازی برای کسب پیروزی تا پایان فصل باقی مانده، بنابراین هیچ چیز به طور کامل از دست نرفته است.

 

 

البته ما فصل لیگ قهرمانان  را نیز خیلی بد شروع کردیم، اما هنوز فرصت زیادی برای بازگشت داریم. ما تیم بسیار خوبی داریم و به ویژه زمانی که بازیکنان مصدوم بازکردند شرایط بهتر می شود. بازگرداندن  امتیازاتی که تا به حال از دست داده ایم امکان پذیر نیست، اما مردم خیلی اغراق می کنند. در لالیگا نیز همه چیز هنوز ممکن است.

 

البته خودم نیز در بهترین فرم دوران ورزشی خود نیستم، اما شرایط خیلی هم بد نیست. بعد از دیدار مقابل بنفیکا انتقادات زیادی در مورد خودم خواندم. البته وقتی با نتیجه 0-3 مغلوب می شوید هرگز نمی توانید بگویید شرایط بسیار خوب پیش رفت، اما این نتیجه به طور خودکار به این معنا نیست که من خیلی بد بودم. این انتقادات اغلب به خاطر نتایج ضعیف است.”

فرانکی دی یونگ، هافبک هلندی بارسلونا مدعی شد شرایط این باشگاه آنطور که همه می گویند بد نیست.