درستکار: این پیروزی‌ها را به مردم تقدیم می‌کنیم

به گزارش ورزش سه و به نقل از تسنیم، بعد از کسب عنوان سومی جهان با سه طلا، سه نقره و یک برنز از سوی تیم ملی کشتی آزاد، پژمان درستکار گفت: من این پیروزی و موفقیت‌های تیم ملی را به همه مردم که صاحب این پیروزی هستند تبریک گفته و امیدوارم از جامعه کشتی این بردها را بپذیرند.

 

وی در مورد اینکه تنها با یک برد تیم کشورمان بر سکوی قهرمانی قرار می‌گرفت، تاکید کرد: ما تیم جوان و با میانگین سنی 22 سال داریم ولی با این همه می‌توانستیم حتی در 61 و 70 کیلوگرم نتایج بهتری گرفته و شانس قهرمانی هم داشته باشیم. ما از نظر تیمی سه طلا، سه نقره و یک برنز کسب کردیم و تعداد طلاهای‌مان با آمریکا و روسیه برابر بود. این لطف خدا و اهل بیت است. جا دارد از شخص علیرضا دبیر تشکر ویژه‌ای داشته باشم که همه جوره حامی تیم بوده و امکانات لازم را در اختیارمان قرار داد و حاشیه را از تیم دور کرد. خسته نباشیدی هم به کادرفنی و همه کشتی گیران‌مان می‌گویم و امیدوارم در مسابقات بعدی نتایج بهتر باشد.

 

درستکار از نام بردن کشتی گیری که توقعات را برآورده نکرده، خودداری کرد و گفت: کام مردم را تلخ نکنیم، همه زحمت خودشان را کشیدند، اینکه با یک برد قهرمان می‌شدیم، اماواگرهای ورزش هست. ما باید خوشحال باشیم که این نتیجه بسیار خوب و تاریخی را گرفتیم و فراموش نکنیم چند تا دستاورد مهم در این مسابقات داشتیم. من از بچه‌ها خیلی راضی‌ام و تا لحظه آخر می‌جنگیدند، برنده و بازنده همه خوب بودند.

 

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد آنالیز حریفان سنتی و پیروزی مقابل آنها تصریح کرد: این جای بحث بیشتری دارد، اما در 40 روز گذشته برای طاها آکگول، پتریاشویلی، نایفونوف، دیوید تیلور و جیدن کاکس برنامه و آنالیز دقیق داشتیم، سایر حریفان هم آنالیز شده بودند، اودیکادزه که گلیج او را در مبارزه یک طرفه برد، آنالیز شده بود. امیدوارم که مردم از این جوانان دلاور رضایت داشته باشند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تاکید کرد همه کشتی‌گیران ایران، چه برنده و و چه بازنده خوب کشتی گرفتند.