بالاخره یک نفر از سرمربی بارسلونا دفاع کرد!

به گزارش “ورزش سه”، در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد عدم محبوبیت رونالد کومان در رختکن بارسلونا و رابطه نه چندان خوب بازیکنان با او منتشر شده است. اما ممفیس دیپای که سابقه کار با این سرمربی در تیم ملی هلند را داشته، تاکید کرد رونالد کومان شخصبت قدرتمندی داشته و سرمربی بزرگی در دنیای فوتبال محسوب می شود.

 

ممفیس دیپای گفت: “از بستن قرارداد با بارسلونا و انتقال به این تیم پشیمان شده ام؟ چگونه می توانید چنین سوالی را از من بپرسید؟ بارسلونا بزرگ ترین باشگاه جهان است و شما از عظمت این تیم خبر دارید. همه می دانند انتقال یک بازیکن به چنین تیمی به چه معناست و من هرگز از حضور در ترکیب بارسلونا پشیمان نخواهم شد.

 

 

ممفیس دیپای در مورد نتایح این فصل بارسلونا گفت: ما از شرایط فعلی باشگاه مطلع هستیم و همه بابت این نتایج ناراحت شده اند. هواداران بارسا نیز به این شرایط عادت ندارند و آنها همیشه می خواهند این تیم نمایش درخشانی داشته و نتایج خوبی بگیرد. اما من مطمئنم که همه چیز تغییر خواهد کرد و از این بابت نگران نیستم.  

 

به عنوان یک بازیکن همیشه باید برای موفقیت تیم و سرمربی مبارزه کرد. اما رونالد کومان در حال حاضر منابع مالی لازم برای تقویت تیم را در اختیار ندارد. کومان یک مربی بزرگ بوده و از شخصیت قدرتمندی برخوردار است. او اطلاعات زیادی درباره دنیای فوتبال داشته و می داند به دنبال چه چیزی است.”

ممفیس دیپای، ستاره هلندی بارسلونا مدعی شد شرایط مالی در دوران حضور رونالد کومان مساعد نبوده است.