واکنش سرمربی تیم ملی کشتی به کسب عنوان سومی

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۱ طی روزهای ۱۰ تا ۱۳ مهرماه در شهر اسلو نروژ برگزار شد که در پایان تیم ایران توسط حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم، کامران قاسم پور در وزن ۹۲ کیلوگرم و امیرحسین زارع در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مدال طلا، علیرضا سرلک در وزن ۵۷ کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی در وزن ۶۵ کیلوگرم و محمد نخودی در وزن ۷۹ کیلوگرم به مدال نقره و مجتبی گلیج در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال دست یافت.

 

بر همین اساس پس از کسب عنوان سومی ایران در رقابت‌های جهانی، پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: من این پیروزی و موفقیت‌های تیم ملی را به همه مردم که صاحب این پیروزی هستند تبریک گفته و امیدوارم از جامعه کشتی این بردها را بپذیرند. ما تیم جوان و با میانگین سنی ۲۲ سال داریم، ولی با این همه اوصاف می‌توانستیم حتی در اوزان ۶۱ و ۷۰ کیلوگرم نتایج بهتری را بگیریم و شانس قهرمانی را هم داشته باشیم.

 

وی تصریح کرد: ما از نظر تیمی سه طلا، سه نقره و یک برنز کسب کردیم و تعداد طلاهای‌مان با آمریکا و روسیه برابر بود. این لطف خدا و اهل بیت است. جا دارد از شخص علیرضا دبیر تشکر ویژه‌ای داشته باشم که در همه جور حامی تیم بوده و امکانات لازم را در اختیارمان قرار داد و حاشیه را از تیم دور کرد. خسته نباشید هم به کادر فنی و همه کشتی گیران‌مان می‌گویم و امیدوارم در مسابقات بعدی نتایج بهتر باشد.

 

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در پایان خاطرنشان کرد: همه زحمت خودشان را کشیدند، اینکه با یک برد قهرمان می‌شدیم، اما و اگرهای ورزش هست. ما باید خوشحال باشیم که این نتیجه بسیار خوب و تاریخی را گرفتیم. فراموش نکنیم چند دستاورد مهم در این مسابقات داشتیم. من از بچه‌ها خیلی راضی‌ام و تا لحظه آخر می‌جنگیدند، برنده و بازنده همه خوب بودند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد پس از کسب عنوان سومی رقابتهای جهانی ۲۰۲۱ نروژ از تمامی کشتی‌گیران اعزامی اظهار رضایت کرد و عملکرد آنان را مطلوب خواند.