واکنش امباپه به گله و شکایت از نیمار؛ پشیمان نیستم!

به گزارش “ورزش سه”، معمولا هنگام تعدد ستاره های نامدار در خط حمله یک تیم، مشکلاتی بین بازیکنان بر سر موقعیت های گلزنی و مواردی از این دست ایجاد شده و گاهی هم این موضوع باعث ایجاد دلخورری می شود. با حضور کیلیان امباپه، لیونل مسی و نیمار در خط حمله پاری سن ژرمن، همه در انتظار تماشای عملکرد آنها هنگام حضور همزمان در زمین بوده اند. حالا کیلیان امباپه مدعی شد در چنین شرایطی باید فداکاری کرده و جوری رفتار کرد که فرصت به هر سه نفر برسد.

 

 

کیلیان امباپه گفت: “وقتی در خط حمله در کنار چنین بازیکنانی بازی می کنیم، باید کیک را تقسیم کنیم تا به هر سه نفر برسد.  شما نمی توانید همه چیز را فقط برای خودتان بخواهید و در چنین موقعیتی باید باهوش عمل کنید. همیشه لحظات تلخ و ناامیدی وجود دارد، اما هر سه نفر ما علاقه داریم در ترکیب پاری سن ژرمن درخشان ظاهر شویم.”

 

همچنین چندی قبل ویدئویی از امباپه در حال گله و شکایت از عدم تمایل نیمار به پاس دادن به این بازیکن و درد و دل امباپه روی نیمکت با ادریسا گه‎یه منتشر شد. حالا ستاره فرانسوی در خصوص آن ویدئو اینگونه توضیح می دهد: “این اتفاقات گاهی رخ می دهد و اگرچه من باید بیشتر فکر می کردم، اما از کارم پشیمان نیستم.

 

ممکن است این اتفاقات از بیرون عجیب به نظر برسد، اما کسی که در رختکن تیم باشد می داند شرایط چگونه است. من برای شخص نیمار احترام زیادی قائل هستم. حالا دوربین های زیادی وجود دارد، اما این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و ما هیچ مشکلی نداریم.

 

 

همبازی شدن با لیونل مسی؟ باید کاری کنید تطبیق یافتن بازیکنان جدید با شرایط تیم آسان تر شود. بازی کردن کنار مسی بسیار آسان است. او بازیکن برجسته ای بوده و فوتبال را حس می کند. مسی به خوبی می داند در هر لحظه ای چه کاری درست است. برای گلزنی چه لازم با حمل توپ باشد و چه یک تک ضربه، لیونل مسی می داند که چه زمانی برای کدام کار بهتر است. هر کسی سلیقه ای دارد، پس اگر نگوییم بهترین، مسی یکی از بهترین ها محوب می شود.”

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن توصیف جالبی از شرایط خط حمله قدرتمند این تیم داشته است.