دشمن جدید کومان در رختکن بارسلونا کیست؟

به گزارش “ورزش سه”، گرچه جرارد پیکه به سال های پایانی دوران ورزشی خود نزدیک شده، اما هنوز هم مدافع باکیفیتی محسوب می شود و در ترکیب ثابت بارسلونا نیز جایی دارد. اما نشریه اسپورت امروز در گزارشی مدعی شد از زمان ورود خوان لاپورتا به بارسلونا، قدرت جرارد پیکه در رختکن بیشتر شده و او نقش مهمی در رقم خوردن اتفاقات این باشگاه دارد. رابطه بسیار خوبی بین این بازیکن و رئیس باشگاه وجود دارد و ابتدا این جرارد پیکه بود که پیشنهاد کاهش دستمزد را پذیرفته و دیگر بازیکنان بارسلونا را نیز به انجام این کار ترغیب کرد.

 

 

روابط پیکه با لاپورتا از زمان پیروزی رئیس جدید باشگاه در انتخابات تقویت شده است. در رختکن و حتی در هنگام خروج لیونل مسی، بازتاب نفوذ جرارد پییکه بر لاپورتا دیده شده و حالا قدرت این مدافع اسپانیایی فراتر از یک بازیکن عادی شده است. به عنوان مثال پیکه مدیر برنامه مشترکی با بازیکنانی چون ریکی پویگ و ساموئل اومتیتی داشته و از آنها در برابر انتقادات دفاع می کند.

 

همچنین رابطه خیلی خوبی بین پیکه و رونالد کومان برقرار نیست. این بازیکن هرگز به صورت علنی از کومان دفاع نکرده و سرمربی هلندی نیز پیکه را در همان نیمه اول دیدار مقابل بنفیکا و به بهانه اخراج نشدن تعویض کرد. در حال حاضر کومان به رفتارهای پیکه پشت سر خود مشکوک شده و به این مدافع 34 ساله اعتماد ندارد.  به هر حال و به خصوص در ماه های اخیر، قدرت جرارد پیکه بیشتر از همیشه شده و این بازیکن نقشی فراتر از یک مدافع باتجربه در رختکن بارسلونا ایفا می کند.

 

به نظر می رسد جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی بارسلونا در یک دست نبودن شرایط رختکن این تیم تاثیرگذار است.