احتمال بازگشت حدادی‌فر قوت گرفت

به گزارش “ورزش سه”، پیش از سفر دوباره تیم فوتبال ذوب آهن به تهران برای برگزاری بازی‌های دوستانه، انتقال دیدگاه فنی مهدی تارتار در مورد شرایط بدنی قاسم حدادی فر به این بازیکن سبب شده بود تا کاپیتان کهنه‎‌‌کار ذوب‌آهن دلخور شود و تصمیم به ترک اردوی تیم بگیرد و به همین دلیل هم این بازیکن در اردوی تهران همراه با سبزپوشان اصفهانی حضور ندارد.

تارتار سرمربی جدید ذوب آهن در گفتگو با قاسم حدادی فر به او اعلام کرده بود که شرایط بدنی خوبی ندارد و به او پیشنهاد داده بود، تا به کادر فنی‌اش اضافه شود و کارش را به عنوان مربی آغاز کند و اگر این پیشنهاد را دوست ندارد، به او تاکید کرده بود باید شرایط بدنی خودش را به بازیکنان جوان تیم نزدیک کند.

حالا و پس از دلخوری پیش آمده، قرار است پس از بازگشت تیم فوتبال ذوب آهن به اصفهان که قرار است شنبه شب اتفاق بیفتد، جلسه‌ای با حضور قاسم حدادی‌فر، مهدی تارتار و مسئولان باشگاه برگزار شود تا راه حل مسالمت آمیزی برای این موضوع اتخاذ شود و کاپیتان سبزپوشان آخرین سال فوتبال خود را نیز در تیم ذوب‌آهن پشت سر بگذارد.

قرار است پس از بازگشت ذوب‌آهن به اصفهان، جلسه‌ای با حضور مهدی تارتار، قاسم حدادی‌فر و مسئولان باشگاه جهت تعیین تکلیف آینده کاپیتان سبزپوشان انجام شود.