انتقال رونالدو به یونایتد در باغ خانه من نهایی شد!

به گزارش “ورزش سه”، در اواخر فصل نقل و انتقالات تابستانی بود که کریستیانو رونالدو تصمیم به جدایی از یوونتوس و بازگشت به لیگ برتر گرفت. در حالیکه اخبار حاکی از انتقال این ستاره 36 ساله با منچسترسیتی بود، او در نهایت با تیم سابق خود توافق کرده و بعد از 13 سال دوباره راهی استادیوم اولدترافورد شد.  حالا گری لینه کر، اسطوره تیم ملی انگلیس و مجری تلویزیونی مشهور سال های اخیر مدعی شد که اد وودوارد، نایب رئیس باشگاه منچستریونایتد وقتی در باغ پشتی خانه او بود با کریستیانو رونالدو برای بستن قرارداد در تابستان امسال توافق کرده است.

 

 

گری لینه کر گفت: می خواهم در این مورد صادقانه صحبت کنم. اد وودوارد دوست خوب من و البته همسایه من است. در واقع او وقتی در باغ پشتی خانه من بود با رونالدو به توافق رسیده و با این بازیکن قرارداد بست. اتاق فوق العاده ای بود.

 

من متوجه شدم اد وودوارد چه موقع وارد آنجا شده و با ژرژ مندس یا دیگر مدیر برنامه رونالدو یا شخصی مرتبط با این انتقال تماس گرفت. امیدوارم بتوانم جزئیات دیگر را لو ندهم، اما همانجا بود که مدیر منچستریونایتد با رونالدو به توافق رسید. همچنین من یک عکس فوق العاده از اد وودوارد هنگام مذاکره کردن و صحبت تلفنی در باغ پشتی خانه ام دارم که ممکن است روزی با اجازه خود او به اشتراک بگذارم.”

گری لینه کر، ستاره سابق فوتبال انگلیس جرئیات جالبی از انتقال کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد فاش کرده است.