کادر فنی تیم‌های ملی پایه کاراته مشخص شدند

به گزارش “ورزش سه” به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، پس از بررسی‌های کمیته فنی و تایید رئیس فدراسیون، سرمربیان تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و امید پسران، مدیر تیم های ملی پایه و سرپرست تیم ملی جوانان مشخص شدند.

 

با حکم سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون، مهدی جعفری به عنوان سرمربی تیم ملی امید، علیرضا کتیرایی به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان، رضا میدانرو به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان، عبدالرضا صحرانورد به عنوان مدیر تیم‌های ملی پایه پسران و سعید نصرالهی به عنوان سرپرست تیم ملی جوانان منصوب شدند.

 

پس از انتصاب هایی که از سوی رئییس فدراسیون انجام گردید، فرایند برگزاری انتخابی تیم های ملی پایه نیز در این جلسه به شرح زیر اعلام شد:

 

پس از مشخص شدن نفرات اول تا سوم مشترک قهرمانی کشور، یک دور انتخابی دیگر در همان روز با حضور نفرات سوم مشترک و یک یا دو نفر دیگر از بین نفرات پنجم تا هشتم (با تصمیم کادر فنی) به رقابت می پردازند تا از بین آن ها یک نفر به اردوی تیم ملی راه یابد. در مجموع نفر اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور به همراه نفر انتخاب شده انتخابی مرحله دوم که همان روز برگزار می شود به اردوی تیم ملی کاراته راه پیدا می کنند. لازم به ذکر است مسابقات انتخابی مرحله دوم هر وزن بعد از مسابقات وزن بعدی برگزار می گردد.

 

همچنین در این جلسه تصمیم گرفته شد که سرمربیان جهت تکمیل کادر فنی خود از مربیان سازنده نیز استفاده نمایند.

 

مسابقات قهرمانی کشور رده های سنی پایه به منظور تشکیل تیم های ملی پایه و حضور در مسابقات آسیایی طی روزهای 17 الی 23 مهر ماه در استان زنجان برگزار می شود و مسابقات آسیایی نیز از 28 آذر الی یک دی ماه در آلماتی قزاقستان برگزار می شود.

سرمربیان تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و امید پسران مشخص شد