مربی امارات: عاشق چالش با ایران هستم

به گزارش “ورزش سه”، تیم های ملی ایران و امارات فردا و در سومین دیدار خود از مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، به مصاف هم می روند. برت فن مارویک سرمربی تیم ملی امارات در نشست خبری پیش از این دیدار گفت که برای این مسابقه آماده است.

 

فن مارویک در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی و درباره شانس صعود به جام جهانی گفت: اگر به بازیکنان تیم ملی امارات اعتقاد نداشتم، در هلند بودم و اینجا نبودم. من قبلاً دو بار به جام جهانی راه یافته ام و می خواهم برای بار سوم این کار را انجام دهم.

 

سرمربی تیم ملی امارات در مورد ناکامی در دو بازی نخست گفت: با وجود غیبت برخی بازیکنان به دلیل مصدومیت، ما آمادگی خوبی داشتیم. اگر مسابقات ما مقابل لبنان و سوریه 10 بار دیگر تکرار می شد، ما در 8 مورد آن برنده می شدیم.

 

 

او درخصوص دشواری دیدار با ایران گفت: دیدار برابر ایران سخت است و من چنین بازی‌هایی را به همین خاطر دوست دارم. تیم ملی فوتبال امارات تاکنون برابر ایران به پیروزی دست پیدا نکرده است و این باعث می‌شود تا ما برابر یک چالش بزرگ قرار گیریم.

 

وی درباره شانس امارات برای کسب پیروزی برابر ایران نیز پاسخ داد: ما برای برد مقابل حریف بازی می کنیم. یک تیم نمی تواند به راحتی در تمام مسابقات خود پیروز شود.

 

مارویک درخصوص شرایط تیم ملی امارات نیز توضیح داد: تیم ما در شرایط خوبی به سر می‌برد و آماده بازی برابر ایران هستیم. در دو بازی دیگر هم بخت با ما یار نبود. اگر بازی برابر سوریه و لبنان ۱۰ بار دیگر تکرار شود قطعا در ۸ بار آن پیروز می‌شویم اما متاسفانه در این دو بازی پیروز نشدیم.

برت فن مارویک سرمربی تیم ملی امارات در نشست خبری پیش از دیدار با ایران گفت که برای این بازی آماده است.