مادر کیلیان امباپه آینده پسرش را لو داد!

به گزارش “ورزش سه”، صحبت های کیلیان امباپه که در روز گذشته توسط RMC و اکیپ منتشر شد، سر و صدای زیادی ایجاد کرد. ستاره فرانسوی رسماً اعلام کرد که در تابستان درخواست خروج خود را به سران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن ارائه داده و همچنین در بخشی دیگر از حرف های خود اعلام کرد که تنها برای پیوستن به رئال مادرید خواهان جدایی از PSG بوده است. 

 

امباپه در بخشی از صحبت های خود گفته بود: ” در ابتدا من خواسته بودم کمی فکر کنم. در ابتدا ، من یک دوره تامل خواسته بودم. قبل از یورو، به باشگاه گفتم که نمی خواهم تمدید کنم و بعد از یورو، گفتم که می خواهم بروم. خواسته من این بود که همکاری توسط همه وجود داشته باشد. هم باشگاه فروشنده، هم خریدار و هم خود من‌. اینکه بهترین قرارداد ممکن بسته شود تا همه از آن سود ببرند. من همچنین می‌خواستم به باشگاه خود فرصت بدهم که برایم جایگزین پیدا کند. در واقع شرایط طوری رقم بخورد که همه از جمله خود من خوشحال باشند.

 

 

 

 

نهایتاً باشگاه تصمیم گرفت من را به فروش نرساند و با این موضوع مشکلی هم نداشتم. من هنوز در تیم بزرگی هستم و در جایی حضور دارم که چهار سال خوب و شاد را در آن سپری کردم.

 

فکر می‌کردم که ماجراجوی من با پاری سن ژرمن به پایان رسیده است. من شش یا هفت سال در لیگ فرانسه بودم. من آنچه را که در پاریس سعی کردم انجام دادم و فکر می کنم این کار را به خوبی انجام داده ام. هرکس مختار است که به نتیجه دلخواه خود برسد اما این ارزیابی من بود. جدایی در این مرحله برای منطقی بود. من به پاریس وابسته هستم و اگر تابستان این تیم را ترک می کردم فقط به مقصد رئال مادرید بود. “

 

 

 

 

حالا امباپه ماه‌های پایانی قرارداد خود با پاری‌سن‌ژرمن را پشت سر می گذارد و او می‌تواند در ژانویه به شکل آزاد با هر تیم دیگری وارد مذاکره شود. از طرفی اکنون با توجه به این مصاحبه ستاره فرانسوی می توان گفت که به طور قطع در صورت ترک پاری‌سن‌ژرمن آینده او در رئال مادرید رقم خواهد خورد؛ موضوعی که حتی فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید نیز به آن واکنش نشان داد و اعلام کرد که در روز اول ژانویه خبرهایی را در این مورد به هواداران لوس بلانکوس خواهد داد.

 

در همین راستا فایزا لاماری، مادر کیلیان امباپه و ستاره سابق تیم ملی هندبال فرانسه، غیرمنتظره ترین ادعا را درباره آینده پسرش مطرح کرده و می‌گوید: ” “ما در حال حاضر با PSG در حال مذاکره هستیم و اوضاع به خوبی پیش می رود. من حتی دیشب (دوشنبه) با لئوناردو صحبت کردم.  اما آیا به نتیجه ای خواهیم رسید؟  یک چیز قطعی است؛ او تمام تلاش خود را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان تا پایان انجام می دهد.”

 

 

 

 

با نزدیک شدن به پایان قرارداد کیلیان امباپه هر روز شایعات جدیدی در رابطه با این ستاره فرانسوی مطرح می‌شود و به نظر می‌رسد تنها راه ممکن این است که تا ژانویه منتظر ماند تا بالاخره این معمای پیچیده حل شده و مشخص شود که ستاره فرانسوی فصل آینده در چه تیمی توپ خواهد زد.

مادر کیلیان امباپه درباره آینده پسرش یک اظهار نظر غیرمنتظره را مطرح کرد.