برانکو: برای شکست استرالیا وارد زمین می شویم

به گزارش “ورزش سه”، برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم ملی عمان تأکید کرد که تیمش به دنبال پیروزی در بازی دشوار خود مقابل استرالیا است که قرار است فردا در ورزشگاه بین المللی خلیفه قطر و در چارچوب دور سوم از مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در منطقه آسیا برگزار شود.

 

برانکو در کنفرانس مطبوعاتی که امروز در قطر برگزار شد اظهار داشت: ما هیجان زده هستیم که در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی حضور داریم و مقابل تیم های بزرگی مانند استرالیا بازی می کنیم. ما یک بازی خوب انجام می دهیم و برای پیروزی تلاش می کنیم و همه را خوشحال می کنیم.

 

وی افزود: ما به خوبی از قدرت تیم استرالیا آگاهیم، اما آماده هستیم تا یک بازی بزرگ را در درون زمین انجام دهیم. بله، ما با مصدومیت محسن الغسانی، امجد الحارثی و ارشد العلوی مشکل داریم. اما بقیه بازیکنان کاملاً آماده هستند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: از عملکرد تیم ملی عمان در برابر ژاپن خوشحالم و همچنین از عملکرد مقابل عربستان سعودی راضی هستم، اما اکنون می توانم به هواداران عمانی قول دهم که بازیکنان بازی خوبی مقابل استرالیا انجام خواهند داد و برای کسب پیروزی و به دست آوردن 3 امتیاز تلاش خواهند کرد و این بسیار مهم است و تفکر ما فقط کسب پیروزی است.

سرمربی تیم ملی عمان در نشست خبری پیش از بازی با استرالیا گفت که هدف آنها کسب پیروزی است.