واکنش سرمربی کره به انتقادات بعد از دو بازی اول

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی کره کار خود در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی را با توقف ناامیدکننده مقابل عراق آغاز کرد. با این حال آنها در مسابقه دوم خود به سختی و با یک گل مقابل لبنان به پیروزی رسیدند اما این برد خفیف نیز باعث نشد که انتقادات از عملکرد تیم پائولو بنتو بابت این دو بازی کاهش پیدا کند.

 

کره جنوبی فردا در چارچوب سومین بازی خود در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی به مصاف سوریه خواهد رفت. پائولو بنتو، سرمربی تیم ملی کره جنوبی، در کنفرانس خبری پیرامون انتقادات گفت: ” در مورد این که برخی از افراد می گویند وینگرها و مهاجمان ما عملکرد ضعیفی داشتند(در ماه سپتامبر)، این فقط یک نظر است که باید به آن احترام بگذارم اما نباید موافق باشم، زیرا نظر متفاوتی دارم. ما خواهیم دید که چه کاری انجام خواهیم داد و فردا می‌توانیم آن را مشاهده می کنیم.”

 

بنتو همچنین درباره اینکه چرا بازیکنانش نمی توانند عملکرد مشابه با باشگاه های‌شان را در تیم ملی کره نیز ارائه دهند، گفت: ” نیازی نیست خیلی باهوش باشیم تا بدانیم که کار کردن در باشگاه ها به نسبت تیم ملی از خیلی جنبه ها آسان تر است. ما نباید عملکرد بازیکنان در باشگاه‌ها را با تیم ملی مقایسه کنیم.”

 

سرمربی تیم ملی کره پیرامون عملکرد خوب هوانگ هی چان در لیگ برتر انگلیس گفت: “این برای او خوب است و من فکر می‌کنم که می‌تواند فوتبال خود را توسعه دهد. او همچنین می تواند شیوه بازی خود را بهبود ببخشد. او بازیکنی سریع با مهارت های فنی خوب است. البته، ما باید از آن استفاده کنیم.”

 

بنتو در پایان پیرامون اینکه آیا سون هیونگ مین در مسابقه فردا برابر سوریه از ابتدا در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت یا خیر نیز گفت: ” بله او از ابتدا بازی می کند.”

پابلو بنتو، سرمربی تیم ملی کره جنوبی، می‌گوید به منتقدان احترام می گذارد اما با برخی از آنها موافق نیست.