بازیکن کره؛ ممنون که با چارتر ایران می‌رویم

به گزارش “ورزش سه”، هوانگ این بیوم ستاره تیم ملی کره جنوبی و باشگاه روبین کازان روسیه در نشست خبری پیش از دیدار برابر سوریه، از اقدام فدراسیون فوتبال کره جنوبی برای تدارک هواپیمای چارتر جهت سفر به تهران تشکر کرد و گفت: مسافرت با هواپیمای چارتر بسیار متفاوت است. چیزی که بازیکنان از آن سپاسگزار خواهند بود.

 

تیم ملی کره جنوبی در سومین دیدار خود از مرحله مقدماتی جام جهانی، فردا در استادیوم آنسان به مصاف سوریه می رود و سپس راهی تهران شده تا خود را برای بازی چهارم در ایران آماده کند. خبرگزاری یونهاپ در این خصوص نوشت: دیدار با ایران به خودی خود آنقدرها هم آسان نیست چرا که ورزشگاه آزادی “گورستان تیم های مهمان” نامیده می شود و بازیکنان خارج از کشور مجبورند در مدت کوتاهی دو سفر طولانی را پشت سر بگذارند، بنابراین سازگاری با جت لگ و تنظیم آن دشوار است.

 

هوانگ این بیوم که قبلاً تأثیر پروازهای چارتر را با زندگی در لیگ های آمریکا و روسیه تجربه کرده است، از آنجا که در داخل کشور کره جنوبی فوتبال بازی نمی کند، گفت که مسئله جت لگ مشکل پیش پا افتاده ای نیست. او گفت: در ایالات متحده، قطعاً ریکاوری مشکل بود چرا که ما از طریق هواپیماهای معمولی در حال سفر بودیم. من فکر می کنم خوش شانس هستیم که از یک هواپیمای چارتر برای اعزام به ایران استفاده خواهیم کرد.

 

 

او که سه سال است در خارج از کشور کره جنوبی بازی می کند، می گوید: هر بار که به کره می آیم، به نظر می رسد انجام هر کاری دشوار است. اما به جای اینکه در زندگی یا تمرینات شلخته باشم، با بازیکنان ارتباطات زیادی برقرار می کنم. من از این طریق سرگرم می شوم و سعی می کنم با تمرین خودم را مشغول کنم.

 

در دو مسابقه برابر ایران و سوریه، او قصد دارد روی ارسال پاس های با کیفیت تمرکز کند تا از قدرت مهاجمان تیم ملی این کشور که اخیراً در شرایط خوبی هستند استفاده کند. هوانگ این بیوم در این خصوص گفت: من فکر می کنم این جزو توانایی های من است که پاس های رو به جلوی خوبی می دهم، اما دستورات زیادی برای بهبود این توانایی دریافت می کنم.

 

این بازیکن از زمان حضور پائولو بنتو در 25 دیدار برای تیم ملی کره جنوبی به میدان رفته است. او در این خصوص گفت: به نظر می رسد دلیل اینکه من “شاهزاده تیم بنتو” نامیده می شوم این است که این تیم ملی کره جنوبی است، بنابراین توجهات به تیم بیشتر است و تمام نکات برجسته می شود. من سعی می کنم در خصوص انتخاب شدنم برای تیم ملی مثبت فکر کنم.

وی تأکید کرد: به نظر می رسد مربی به جای اینکه روی جنبه های فنی خاصی از بازیکنان تمرکز کند، می خواهد بازیکنان مورد نظرش با سبک و تاکتیکی که دنبال می کند، مطابقت داشته باشند. من سعی می کنم با افزودن دقت و جسارت بازیکن بهتری شوم.

ستاره تیم ملی کره جنوبی از اینکه یک هواپیمای چارتر برای سفر به ایران تدارک دیده شده، ابراز خوشحالی کرد.