توقف الغرافه در شب گلزنی دیاباته

به گزارش “ورزش سه”، دور دوم از مسابقات جام اوریدو قطر، از شب گذشته آغاز شده است که در یکی از این مسابقات، تیم فوتبال الغرافه امشب و در استادیوم سحیم بن حمد میهمان قطر اس سی بود که در پایان این دیدار با تساوی یک – یک به پایان رسید.

 

شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی و سابق استقلال که چند هفته پیش به الغرافه پیوست تا یکبار دیگر زیر نظر استراماچونی مشغول فعالیت شود، در این بازی تک گل تیمش را به ثمر رساند. شیخ در دقیقه 23 و پس از اینکه خودش از زمین الغرافه موفق به توپ گیری شده بود، به سمت دروازه قطر اس سی پیش رفت و پس از رد و بدل شدن چند پاس، او ارسال زمینی عبدالله الساعی را با شوتی سر ضرب به گل نخست بازی تبدیل کرد.

 

 

 

دیاباته چند روز پیش و در نخستین دیداری که برای الغرافه به میدان رفته بود، تک گل 3 امتیازی تیمش مقابل ام الصلال را به ثمر رسانده بود. او امشب و در دیدار با قطر اس سی، بین دو نیمه تعویض شد و جایش را به موید حسن داد.

 

در این گروه، این های الغرافه، قطر اس سی، العربی، السیلیه و الخور حضور دارند که در حال حاضر القطر با 4 امتیاز صدرنشین است و العربی نیز در 2 بازی گذشته خود به نتیجه تساوی رسیده است. السیلیه و الغرافه نیز با یک تساوی از یک بازی در رده های سوم و چهارم هستند و الخور نیز با یک امتیاز از 2 بازی پنجم است.

تیم فوتبال الغرافه در مسابقات جام اوریدو مقابل قطر اس سی با نتیجه تساوی یک – یک متوقف شد.