یک ادعای غیرمنتظره درباره آینده ارلینگ هالند

به گزارش “ورزش سه”، ارلینگ هالند عملکرد خیره کننده ای طی یکی دو فصل گذشته در ترکیب دورتموند به نمایش گذاشته که باعث شده بسیاری از غول‌های فوتبال اروپا به دنبال جذب این بازیکن باشند. در همین تابستان اخیر نیز شایعاتی پیرامون جدایی این ستاره نروژی از جمع زنبور ها شنیده شد اما نهایتاً دورتموند با این مسئله مخالفت کرد.

 

اما گزارش ها حاکی از آن است که باشگاه آلمانی در تابستان آینده راهی به جز فروش هالند نخواهد داشت زیرا هر باشگاه دیگری می تواند در سال 2022 با پرداخت بند آزادسازی، این بازیکن را به خدمت بگیرد. با این حال نشریه بیلد آلمان در گزارشی یک ادعای غیرمنتظره درباره ستاره نروژی مطرح کرده و از احتمال ماندگار شدن او در جمع زنبور ها تا تابستان 2023 خبر داده است.

 

 

 

 

بیلد در گزارش خود مدعی شده که باشگاه دورتموند قصد دارد از اسپانسر البسه خود یعنی کمپانی پوما کمک بگیرد تا ارلینگ هالند را راضی کند که یک فصل دیگر در این تیم به کار خود ادامه دهد. حتی باشگاه آلمانی می خواهد برای این یک فصل اضافه حقوق ستاره نروژی را دو برابر کند. با این حال در نهایت تصمیم پایانی با خود ارلینگ هالند است زیرا همانطور که گفته شد بند آزادسازی این بازیکن در تابستان آینده فعال می شود.

یک ادعای غیرمنتظره درباره آینده ارلینگ هالند
نشریه بیلد از احتمال ماندگار شدن ارلینگ هالند در دورتموند تا سال 2023 خبر داد.