درخواست جدایی ستاره گران قیمت الهلال

به گزارش “ورزش سه”، موضوع جدایی متئوس پریرا گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه الهلال عربستان جدی شده و در صورت توافق طرفین، این بازیکن از جمع آبی‌پوشان جدا خواهد شد. عدم حضور این بازیکن در تمرینات شب گذشته الهلال نیز به شایعات جدایی او دامن زد.

 

ستاره فصل گذشته باشگاه وست برومویچ انگلیس با پرداخت مبلغ 17 میلیون یورو جهت صدور رضایتنامه به الهلال پیوست و با دستمزد سالانه 5 میلیون یورو و قرارداد 3 ساله بیش از 32 میلیون یورو برای سعودی‌ها هزینه خواهد داشت. با این وجود پریرا از هفته گذشته به مسئولان این باشگاه اعلام کرده شرایط خوبی در عربستان ندارد و مایل است این کشور را ترک کند.

 

ستاره برزیلی درخواست رسمی خودش را برای جدایی از الهلال اعلام کرده، در حالی که با توجه به مبلغ رضایتنامه و دستمزد، موافقت سعودی‌ها با آن درخواست دشوار به نظر می‌رسد.

 

به نوشته عبدالعزیز المریسل خبرنگار عربستانی، پریرا در آخرین درخواست خودش به باشگاه الهلال اعلام کرده حاضر است با کاهش دستمزد خودش به صورت قرضی به باشگاهی در کشور دیگری منتقل شود. بر این اساس یک باشگاه خارجی حاضر است برای انتقال قرضی پریرا اقدام کند.

 

به گفته المریسل، باشگاه الهلال به ستاره برزیلی اعلام کرده در طول 72 ساعت آینده مذاکراتی در این خصوص با حضور وکیل این بازیکن انجام خواهد شد تا در مورد آینده پریرا تصمیم‌گیری شود.

 

پریرا تاکنون در 5 بازی برای الهلال به میدان رفته که یکی از آنها دیدار حساس مرحله یک هشتم نهایی مقابل استقلال در لیگ قهرمانان آسیا بود و ستاره برزیلی 4 پاس گل به همبازیانش در این مسابقات داده است.

 

هافبک سابق باشگاه وست بروموویچ در هفته گذشته به دلیل مصدومیت در تمرینات گروهی الهلال غایب بوده، اما گفته می‌شود در صورت موافقت مسئولان این باشگاه با انتقال قرضی همچنان در مسابقه 24 مهر مقابل پرسپولیس در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آبی‌پوشان را همراهی می‌کند.

 

 

متئوس پریرا ستاره گران قیمت الهلال که با انتقالی پر سر و صدا از وست برومویچ به قهرمان عربستان پیوست، از این تیم درخواست جدایی داده است.