مدافع مصدوم استقلال، با لباس شخصی در تمرینات

به گزارش “ورزش سه”، ابوالفضل جلالی بازیکن جوان و آینده داری است که در سایپا خوش درخشید و حتی دراگان اسکوچیچ و کادرفنی تیم ملی را مجاب کرد تا او را در چند مرحله به اردوی تیم ملی دعوت کنند. با وجود نتایج ضعیف سایپا، جلالی یکی از بهترین های این تیم بود و میان مدافعین چپ لیگ بیستم نیز نمره بالایی کسب کرد.

 

پس از جدایی نادری و میلیچ، آبی ها امید زیادی داشتند تا جلالی بتواند جای خالی این دو بازیکن را پر کند و مجیدی مقابل الهلال از وجود این بازیکن بهره کافی را ببرد اما مشخص شد که این بازیکن از قبل و در زمان حضور در سایپا دچار آسیب دیدگی شده و نمی تواند تا مدت بیش از یک ماه تیمش را همراهی کند.

 

 

در حالیکه تمرینات استقلال برای فصل جدید آغاز شده و آبی پوشان حتی چند دیدار دوستانه را نیز پشت سر گذاشته اند، اما جلالی هنوز به بهبودی کامل دست پیدا نکرده و امروز نیز برای چندمین بار با لباس شخصی در تمرینات استقلال حضور پیدا کرد و از نزدیک نظاره گر کار هم تیمی هایش بود.

 

گفته می شود که این بازیکن جوان طی روزهای آینده و پس از چراغ سبز کادرفنی می تواند به تمرینات استقلال اضافه شود تا خیال فرهاد مجیدی بابت در اختیار داشتن این بازیکن جوان از هفته های ابتدایی لیگ بیست و یکم راحت شود.

ابوالفضل جلالی مدافع جوان استقلال که در این تابستان از سایپا به جمع آبی های پایتخت اضافه شد، با لباس شخصی در تمرین امروز ظاهر شد.