جرارد پیکه از فوتبال خداحافظی می‌کند؟

به گزارش “ورزش سه”، جرارد پیکه در بازی های اخیر در سطح خوبی ظاهر شده و اخیرا در مصاحبه ای از شرایط خود ابراز رضایت کرده، اما هنوز حضور او در ترکیب بارسلونا برای فصل بعد قطعی نیست. برخلاف سایر بازیکنان باتجربه مانند یوردی آلبا یا سرخیو بوسکتس، کادر فنی بارسلونا احتمال جدایی پیکه در پایان فصل را در نظر گرفته و از همین حالا به فکر جذب مدافعان میانی جانشین در فصل تابستان پیش رو است.

 

 

امروز شبکه Onze de Esport3 در گزارشی مدعی شد جرارد پیکه همیشه تاکید کرده که قصد دارد در لباس بارسلونا از فوتبال خداحافظی کند و به همین علت بعید است در صورت پایان همکاری در این فصل، شاهد انتقال او به تیم دیگری باشیم. جرارد پیکه در رده ملی و باشگاهی به تمامی افتخارات ممکن دست یافته و زندگی تجاری او ورای فعالیت در ورزش، ممکن است این بازیکن را مجاب به وداع با بارسلونا و فوتبال در پایان فصل بکند.

 

جرارد پیکه که از سال 2008 در تیم اصلی بارسلونا بازی می کند، تا سال 2024 با این تیم قرارداد داشته و اخیرا موضوع کاهش دستمزد را نیز برای کمک به بارسلونا پذیرفته است. در ماه های اخیر شایعاتی در مورد نقش آفرینی جرارد پیکه در جدایی لیونل مسی از بارسلونا مطرح و باعث کاهش محبوبیت این مدافع پرافتخار در میان هواداران این باشگاه شده است.

 

 

احتمال دارد جرارد پیکه، مدافع 35 ساله بارسلونا در پایان فصل از فوتبال خداحافظی بکند.