بایرن ۳-۲ لایپزیش؛ دبل ناگلزمان مقابل تیم سابق

به گزارش “ورزش سه”، صدرنشین رقابت‌های بوندسلیگا یعنی بایرن مونیخ امشب در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و یکم میزبان لایپزیش بود که نهایتاً این بازی با نتیجه 3-2 به سود شاگردان یولیان ناگلزمان خاتمه یافت.

 

بایرن مونیخ شروع بهتری داشت و توانست در دقیقه 12 به گل برتری دست پیدا کند. ضربه رابرت لواندوفسکی با دفع ناقص دروازه‌بان لایپزیش همراه و توماس مولر نیز مقابل دروازه خالی گلزنی کرد تا نتیجه 1-0 شود.

 

 

 

 

در دقیقه 27 لایپزیش موفق شد روی یک ضدحمله گل تساوی را به ثمر برساند. آندره سیلوا در مصافی تک به تک با دروازه مانوئل نویر موفق به گلزنی شد تا نتیجه 1-1 شود.

 

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد بایرن مونیخ توانست گل دوم را هم به ثمر برساند. در دقیقه 44 ارسال کینگزلی کومان با ضربه تمام کننده رابرت لواندوفسکی همراه شد تا نتیجه 2-1 شود.

 

 

 

 

در نیمه دوم این لایپزیش بود که شروع بهتری داشت و توانست گل تساوی را به ثمر برساند. انکونکو در مصافی تک به تک با دروازه مانوئل نویر موفق شد گلزنی کند تا نتیجه 2-2 شود.

 

 

 

 

چند دقیقه بعد بایرن مونیخ توانست دوباره گل برتری را به ثمر برساند. حرکت سرژ گنابری از جناح راست و ارسال او به دهانه دروازه با گل به خودی مدافع لایپزیش یعنی گواردیول همراه شد تا نتیجه 3-2 شود.

 

در ادامه بازی تلاش لایپزیش برای به ثمر رساندن گل تساوی بی نتیجه ماند تا بایرن مونیخ به یک پیروزی مهم دست پیدا کرده باشد و جایگاه خود در صدر جدول رقابت های بوندسلیگا را تثبیت کند.

 

 

بایرن مونیخ موفق شد در یک بازی فوق العاده زیبا با نتیجه 3-2 لایپزیش را شکست دهد.