مگر رئال مادرید لیونل مسی غمگین را نجات دهد!

به گزارش “ورزش سه”، لئو مسی از اواسط تابستان سال گذشته می دانست که باید راه حلی برای جدایی قریب الوقوع او از بارسلونا پیدا کند. او تصمیم گرفت راهی پاریس شده و برای تیم متمول فرانسوی بازی کند، اما اوضاع در پاری سن ژرمن در دو دهه اخیر مانند روزهای شیرین بازی برای بارسلونا نیست.

 

حالا لیگ قهرمانان و رئال مادرید در پیش است، پس مسی در نهایت او انگیزه ای پیدا کرده تا تلاش کند به سطحی که در سال های اخیر داشت نزدیک شود یا حداقل توجیهی دوران حضورش در پی اس جی پیدا کند. حالا یک چالش ورزشی پیش روی مسی است، چیزی که هر آخر هفته در لیگ فرانسه رخ نمی دهد.

 

 

لیونل مسی در لالیگا و در رقابت با کریستیانو رونالدو به این افتخارات بزرگ دست پیدا کرد، اما بازی در لیگ فرانسه برای او چالش برانگیز نیست و به مسی انگیزه لازم برای درخشش را تزریق نمی کند. در سفر به پاریس، تنها یک هدف برای لیونل مسی وجود داشت و آن چیزی جز لیگ قهرمانان نبود، اما رسیدن به این رویا روز به روز برای او سخت می شود.

 

اگرچه شایعاتی در مورد احتمال جدایی لیونل مسی از پاری سن ژرمن شنیده شده، اما او می خواهد تا جام جهانی قطر، تورنمنتی که در ماه های نوامبر و دسامبر 2022 برگزار می شود، به حضور در فوتبال اروپا ادامه دهد.

 

لیونل مسی هنگام ورود به پارک درپرنس متوجه شد با رختکن متحدی روبرو نیست. این بازیکن در کنار آنخل دی ماریا، لئاندرو پاردس، نیمار و دیگر بازیکنان اهل آمریکای جنوبی احساس امنیت می کند، اما این دوگانگی در رختکن در بسیاری از مواقع با پاری سن ژرمن به زمین منتقل شده و دیگر همه در خدمت مسی بازی نمی کنند و او حالا متوجه این حقیقت شده است.

 

 

همچنین آینده مائوریسیو پوچتینو در هاله ای از ابهام قرار داشته و هر روز سایه نام زین الدین زیدان روی نیمکت پاری سن ژرمن سنگینی می کند. اما به هر حال رئال مادرید و لیگ قهرمانان در راه است و لیونل مسی با تمام وجود آماده این دیدار می شود. کارنامه و آمار این ستاره 34 ساله در پاریس اصلا خوب نبوده، اما مسی به خوبی می داند که درخشش مقابل رئال مادرید همه روزهای دشوار گذشته را تحت الشعاع قرار خواهد داد. پس دلیل اصلی شادی فرا رسیده؛ تقابل با رئال مادرید و تکرار روزهای درخشان سال های پیش.

تقابل با رئال مادرید؛ دیداری که بیشتر از هر چیزی به لیونل مسی انگیزه می دهد.