دربی دو غول؛ زمان رونمایی از زوج سید-سعید(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، سعید معروف طی تصمیمی غیر منتظره فنرباغچه را برای ادامه والیبال خود انتخاب کرد. فنر امیدوار است تا با جذب کاپیتان تیم ملی که بعد از المپیک 2021 اعلام خداحافظی کرده بود، ادامه نیم فصل دوم لیگ را قدرتمندانه پیش ببرد.

 

شروع کار سعید با فنرباغچه شیرین بود و این پاسور باتجربه در اولین مسابقه در ترکیب تیمش درخشید و یکی از عوامل پیروزی بی دردسر فنر مقابل آلتکما بود؛ آبی و زردها در روزی که سعید را در ترکیب داشتند اما سید محمد موسوی را بازی ندادند با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۱ در سه ست متوالی حریف خود را شکست دادند.

 

 

این پیروزی در حالی برای فنر به‌دست آمد که این تیم طی دو بازی اخیر خود دو شکست تجربه کرده بود و پاقدم سعید برای این تیم خوش بود. حضور معروف در فنرباغچه با توجه به این‌که محمد موسوی هم در این تیم حضور دارد باعث شده تا والیبال دوستان ایرانی بیش از پیش بازی‌های لیگ ترکیه را دنبال کنند.

 

 

در اولین بازی زوج سید-سعید که در تیم ملی سال‌ها درخشیده و به اوج هماهنگی رسیده‌اند، تشکیل نشد. البته موسوی به‌تازگی از بند مصدومیت رها شده و در صورتی‌که به آمادگی کامل برسد قطعا یکی از سه بازیکن خارجی (هر تیم در لیگ ترکیه می‌تواند به‌صورت هم‌زمان از سه خارجی در ترکیب خود استفاده کند.) فنر در داخل زمین خواهد بود و آن‌جاست که باید منتظر درخشش دو یار قدیمی در کنار هم باشیم.

 

 

هفته آینده فنرباغچه در دیداری بسیار حساس مقابل رقیب سنتی خود گالاتاسارای به میدان خواهد رفت؛ جایی که قطعا توجه همه هواداران دو تیم حتی یک روز هم که شده از فوتبال به والیبال معطوف می‌شود. هواداران فنرباغچه با حضور معروف امیدوارند که تیم‌شان برد آسانی در برابر گالا داشته باشد و قطعا این بازی می‌تواند بهترین زمان برای رونمایی از زوج مخوف ایرانی‌های فنر باشد.

 

اولین حضور معروف در لیگ ترکیه با پیروزی بی دردسر این تیم همراه بود اما همه منتظر تشکیل زوج او با موسوی در فنرباغچه هستند.