نگاه اجمالی به داستان، انتخاب‌ها و کاوش در تریلر بازی The Quarry

مراحل تولید بازی ترسناک The Quarry استودیو سوپرمسیو گیمز در تاریخ ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت) به پایان رسید و تقریبا دو هفته‌ی دیگر روانه‌ی بازار خواهد شد. با اینکه بخش تک‌نفره، کو-آپ لوکال و حالت Movie Mode بازی در زمان عرضه در دسترس خواهند بود، اما حالت چندنفره‌ی آن با تأخیر مواجه شده است. در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که ویل بایلز، کارگردان بازی با انتشار توئیتی از تأخیر بخش مولتی‌پلیر خبر داده است.

بخش چندنفره‌ اکنون در تاریخ ۸ جولای (۱۷ تیر) در قالب یک به‌روزرسانی به بازی The Quarry اضافه می‌شود. این تصمیم به‌منظور ارائه‌ی «بهترین تجربه‌ی ممکن» به بازیکن‌ها اتخاذ شد. این وسط بخش کو-آپ از ۸ بازیکن پشتیبانی می‌کند که هر یک کاراکترهای متفاوتی را کنترل می‌کنند و برای تعیین سرنوشت خود و دیگران تصمیم می‌گیرند.

استودیو Supermassive Games و شرکت 2K یک تریلر تازه از The Quarry با حضور کارگردان بازی نیز پخش کردند. در این ویدیو ویل بایلز به جنبه‌های مختلف این بازی ترسناک می‌پردازد؛ از جزئیات داستان گرفته تا گیم‌پلی که شامل انتخاب‌ها برای تعیین سرنوشت کاراکترهای اصلی و پیامدهای حاصل از آن است.

دانلود از آپارات

بازی The Quarry در تاریخ ۱۰ ژوئن (۲۰ خرداد) در دسترس کاربران پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و کامپیوتر قرار می‌گیرد. این بازی ماجراهای گروهی از شخصیت‌ها را دنبال می‌کند که تصمیم به برگزاری یک جشن می‌گیرند. پس از اینکه این گروه خود را در معرض شکار مردم محلی تشنه به خون می‌بینند، ضیافت آن‌ها به هم می‌ریزد و ترس جای آن را می‌گیرد.

اینستاگرام زومجیتلگرام زومجی

استودیو سوپرمسیو گیمز ضمن اعلام تأخیر بخش چندنفره آنلاین بازی The Quarry تریلر جدیدی از آن پخش کرد که جنبه‌های مختلفی را مورد بررسی قرار می‌دهد.