امکان انتقال فایل های ذخیره Splatoon 2 به Splatoon 3

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که امکان انتقال فایل‌های ذخیره‌ی بازی Splatoon 2 به نسخه‌ی سوم وجود دارد و بازیکن‌ها با جابه‌جایی سیوهای خود به بازی Splatoon 3 پاداش‌هایی را دریافت می‌کنند. شرکت نینتندو اخیرا با برگزاری یک رویداد نینتندو دایرکت جزئیات بیشتری از بازی اسپلاتون ۳ را در اختیار طرفدارها قرار داد. توسعه‌دهندگان نیز در یاداشتی در وب‌سایت بازی از امکان انتقال فایل‌های ذخیره خبر دادند.

پاداش‌های انتقال فایل‌های ذخیره به بازی Splatoon 3

دریافت سه Gold Sheldon License که بدون توجه به سطح بازیکن امکان مبادله‌ی آن‌ها با سلاح‌های اصلی وجود داردتجربه‌ی Anarchy Battles از ابتدای کار بدون توجه به سطح بازیکنآغاز بازی با سطح بالاتر باتوجه‌به رتبه‌ی بازیکن در بازی Splatoon 2رقابت با گیمرهایی که از مهارت یکسانی در بازی Splatoon 2 برخوردار هستند

بنابراین بازیکن‌های باتجربه می‌توانند با سرعت بیشتری در بازی Splatoon 3 پیشرفت کنند و بازیکن‌های تازه‌وارد به آهستگی مهارت‌های خود را افزایش دهند. برای انتقال فایل‌های ذخیره باید سیوها در یک سیستم و یک حساب کاربری وجود داشته باشند. شرکت نینتندو در جریان نینتندو دایرکت اخیر تعدادی از ویژگی‌های بازی Splatoon 3 نظیر مکانیک جاخالی و یک مینی‌گیم کارت-محور کاملا تازه با نام Table Turf Battle را معرفی کرد.

اینستاگرام زومجیتلگرام زومجی

بازیکن‌ها با انتقال فایل‌های ذخیره‌ی بازی Splatoon 2 به بازی Splatoon 3 می‌توانند پاداش‌هایی را به‌دست آورند.